Skoči na vsebino

Avtoradijo in navigacija


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

sem lastnik mazde 6 2003 letnik in me zanima kako je z navigacijo ali se to da uporabljati? Pise mi samo da vstavi cd ampak ni? ne prebere ali mora biti to kak?en original cd? Ima pa tudi usbpriklop vendar mi ga ne prime ali je sploh povezan z avtoradijem?

 

lp

Matej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

 

Predvidevam da ima? identi?no zadevo kot jaz, se pravi original navigacijo iz letnika 2003, GT oprema (prilo?ena fotka)?

 

Meni zadeva deluje le na severu ali zahodu iz na?e Koko?ke gledano. SLO je v celoti nepokrita, prav tako vzhod in jug. <_<

 

?e ti Avstrija, Nem?ija, Italija, itd. kaj pomaga, ti z veseljem odstopim moj CD, ki ima karte da pokrivajo te dr?ave (se pa stanje nana?a na 10 let nazaj, ?al). :D

 

Glede USB te nisem dobro razumel, ker jaz ga nimam, o?itno ima? to nekaj dodatnega vgrajenega? :P

post-185-1367154080_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js tut nimam nobenga usbja :) in tut dvomim da ma tist usb kakr?no koli vezo z navigacijo, kve?jemu za muziko. Poglej ?e ma? notr v dvd enoti DVD (v sovoznikovem predalu) pa? tist srebrn "??it" dol potisni pa bos mel tipko za izvr?it dvd. pol bos vidu ?e ma? kej notr al ne. ?e ima? original DVD mislim da nebi smel bit problemov glede navigacje (pa? podprta sam zahodna EU pa ?e to so mape iz leta 2003, kot je reku ZMAJ).

Druga zgodba pa je z ne-original dvdji. js sm se trudo z navigacijami ki sm jih cukno iz neta iz leta 2005 sam mi nobena doma zape?ena navigacija ni delala...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi ne more? dati druge mape kot original iz leta 2003? Ta pa ne pokriva Slovenije. Sem mislil da se lahko nalo?i katero koli naprimer garmin, tom tom ali kaj podobnega pa? da kupi? navigacijo in in?talira?. Sam sicer nevem kak?no vlogo ima ta zaslon in dvd player ampak tudi filma mi ne predvaja notri, je to samo navigacija? Zraven imam usp priklop in AUX in priklop samo ne dela sem mislil da je na radio vezano pa tudi ni.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja samo navigacija, in na njo pa?ejo samo SDAL mape, ki pa so podprte do leta 2005 in samo zahodna eu.. ne dela dvd film al kj podobnega, tist ekran je samo za navigacijo.

 

dej sliki tist usb pa aux da vidmo o ?em se gre :) mislim da mas kak xcarlink oz podobno, ki je vezan na radio da lahko poslusas mp3je prek te napravce :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Matejko - da ne bo? preve? slabe volje, obstaja naslednja mo?nost improvizacije (v kratkem mi bo avtor spodnje teme zmontiral v mojo);

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=8812&st=0

 

Tista prazgodovinska navigacija, ki jo imam trenutno, pa po zahodnih dr?avah skrbi bolj za zmedo kot teko?e potovanje. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Peljem avto na redni servis v Izolo in stopotjo naredim en điro po slo istri😁.  
    • Se zgodi, sinoči smo spet obiskali Urgenco. In mi v oči pade tale znak:     A oni to resno?   Dobro, fotoaparat še nekako razumem. Da bi kdo prišel s psom na Urgenco (razen kakega slepega, ampak mislim, da v tem primeru pes ne bi bil težava), že ne morem verjet. Če pa koga pripravijo do tega, da pride s pištolo ali nožem na Urgenco - ta se gotovo ne bo ustavil pred vrati zaradi ene nalepke...
    • Eee, se vid, de sm kmet an s hribu doma. Tko Ford kat VW sta nizko spodi, pa še dizl je pa še modre farbe...
    • ZOE je imel zelo miren teden, je naredil le malo čez 100 km ... In nič se ni pokvarilo. Tok-tok.   Sem pa jaz danes Smarta "natankal" iz 11 % na 96 % na javni polnilnici za 3,67€. Ker je ravno tema "pohvalite se". 😃
    • Em, @Boss, kateri del je "mal heca"? Tisti o BTjki ali tisti o ZOEtu?   Mislim, če o BTjki, ni nič heca, ker to je res potrošni material. Sicer se ga na vsakih 120.000 km precej nabere, ampak to sodi zraven.   Če pa imaš v mislih ZOEta, potem je pa res čisto malo heca, ostalo je pa spet vse res...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.