Skoči na vsebino

Problem s smernimi utripalki


Priporočeno sporočilo

Imam slede? problem s smernimi utripalkami in sicer, da delujejo samo vse utripalke ko uklopim stikalo na katerem je narisan trikotnik, ce pa na obvolanski rocici vklopim leve ali desne utripalke pa le te ne delajo. Je problem v obvolanskem stikalu, mogoce v releju? Any ideas?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto ubistvu niti ni Mazda, je pa Toyota Celica 2.0GT letnik 1996 :D

Nekaj sem ?e iskal, ampak celotnega wiring diagrama mi pa ne uspe dobiti.

 

Ce ni varovalka pod volanom je v motornem delu, ni nobena znanost, ker ti na pokrovu varovalk vse pise

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem res samo preveril varovalke v motornem prostoru, brez da bi katero zamenjal in ?migavci ?ude?no delujejo :blink:

 

oksidacija.....ne bo bolelo da vse ven populi? mal pospreja? s kontakt sprejom in da? nazaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.