Skoči na vsebino

Barvanje rok brisalcev


Priporočeno sporočilo

Na Xedosu mi je za?el odstopat lak iz rok brisalcev.

 

Najprej sva s kolegom zadevo enostavno pobrusila s ?mirgel papirjem (dokler ni povr?ina mat), spihala s kompresorjem, jo o?istila z alkoholom in potem pobarvala z mat ?rnim sprejem. Barva je dr?ala nekaj mesecev, potem pa je za?ela na polno odstopat in kmalu so bile roke take, kot po ?mirglanju.

 

V drugo sva pobrusila stvar na polno, torej z vrtalko in brusnim nastavkom + ?mirgel papir. Potem spihala, o?istila z alkoholom, pobarvala s primerjem. Ko se je primer posu?il pa ?e dva nanosa mat ?rnega laka. Barva je zdr?ala na brisalcih pribli?no enkrat dlje kot brez primerja, dobrega pol leta.

 

Kolega pravi, da je to zaradi tega, ker so roke brisalcev pra?no barvane in bo barva vedno odstopila.

 

Torej doma?i mojstri, kako pobarvati roke, da bo barva dr?ala? Ker vsake pol leta jih pa res ne mislim jovo na novo barvat.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Xedosu mi je za?el odstopat lak iz rok brisalcev.

 

Najprej sva s kolegom zadevo enostavno pobrusila s ?mirgel papirjem (dokler ni povr?ina mat), spihala s kompresorjem, jo o?istila z alkoholom in potem pobarvala z mat ?rnim sprejem. Barva je dr?ala nekaj mesecev, potem pa je za?ela na polno odstopat in kmalu so bile roke take, kot po ?mirglanju.

 

V drugo sva pobrusila stvar na polno, torej z vrtalko in brusnim nastavkom + ?mirgel papir. Potem spihala, o?istila z alkoholom, pobarvala s primerjem. Ko se je primer posu?il pa ?e dva nanosa mat ?rnega laka. Barva je zdr?ala na brisalcih pribli?no enkrat dlje kot brez primerja, dobrega pol leta.

 

Kolega pravi, da je to zaradi tega, ker so roke brisalcev pra?no barvane in bo barva vedno odstopila.

 

Torej doma?i mojstri, kako pobarvati roke, da bo barva dr?ala? Ker vsake pol leta jih pa res ne mislim jovo na novo barvat.

 

Fora peasnega je sa se na koncu zapece v peci ce se ne motim. Kaj pa cr jih neses nekam? Al bo spet zlatarsko?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, kaj sem na?el glede plasti dip-a :D

 

http://www.ebay.co.uk/itm/YOUR-PLASTI-DIP-...=item1c327f8045

 

 

Je ?e kdo uporabil ta plasti dip? Kak?ne so kaj izku?nje? Kolker sem poguglal, to folk predvsem za feltne uporablja.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To nese? peskat in pra?no pobarvat, zdej ?e si z gorenskega konca ma? peskanje:

 

Milan Frelih na Brezjah: 041 ?est devet dva 758, meni je peskal kompletno podvozje na miati 80?

 

Powdercoat pa Bako Lesce (tel najdi na internetu) spet kompletno barvanje podvozja v mat ?rno 120? nasproti mas pa se Pisarno kamor gres na kofe medtem ko ti barvajo...

 

LP

Jero

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo sem nesel k temu, mi ga je kolega iz prvega posta, sicer wheeler dealer, priporo?il. Cena bo pa 20? za peskanje + pra?no barvanje.

 

http://www.koritnik.si/index.php?id=barvanje_izdelkov

 

 

Vseen hvala za kontakte.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.