Skoči na vsebino

Pu??a cev za klimo


Priporočeno sporočilo

?ivjo!

 

Nehala mi je delat klima in sem ?el na servis, kjer so ugotovili, da pu??a cev. Majster je reku, da je od starosti aluminijasta cev ?e ?ist preparela. ?vasat se ne da, v po?tev pride samo menjava. Ja pa to cev, ki gre ob levem blatniku na filter. Zdaj ne vem a obstaja kak majster, ki zna ?vasat aluminij ali zamenjat en del alu cevi? Ker na Mazdo se ne upam vpra?at kolk stane nova sramezljiv

P.S. ima kdo rabljeno cev?

 

LP Sishi

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je tudi sedaj na Previi po?ila oz. Spustila cev za zadnjo klimo. Bom vzel dol in dal zavarit pol pa da vidimo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je "pregnil - prerjavel" filter pred dvem leti.

V http://www.beja.si so mi zamenal filter, nardil novo cev ker se stara ni dala od?ravfat - (aluminij) in nafilal klimo

Vse skup 250? (samo original filter je cca 300?)

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.