Skoči na vsebino

Ljubljanska MX6


COBO

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav,

 

ob 24 urni avtopralnici v Ljulbjani ( ?i?ka ob avtocesti ) torej pri pralnici Parks1 STP KOMPAS ze nekaj casa stoji nepremicno Mazda mx6 crne barve LJ tablice -> se mi zdi da je 2.5 V6 model nisem pa preprican ( kako se prepricam ? ) . Ima zelo temna stekla zatroej pregled notranjosti ne pomaga.

 

Skratka zanima me ce kdo ve ali se omenjen avto prodaja ali karkoli glede tega. Na zunaj zgleda karoserijsko slabo ( celoten avto prebarvat druge ni ). Ima original platisca in dvojni izpuh. Ce kdo pozna lastnika oz ve ce se prodaja naj izdavi.

 

Hvala

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Honda bo ostala v family sam men se nasmiha fotrova mazda kero so mu zlo slabo ocenil pa je noce dat staro za novo . Zdej ce jo sam prodam za dost vec pol se mi obeta kak $$$ za tolele ce ne bo predraga. Astral vem da je sovjo kake 3 leta nazaj dilu za 980k ali celo 920k takrt sm ze mislu nabavit ampak se mi je takrat se kot "mulcu" zdelo 200 000 km UOOOOOOU pac :blink: zdej bi jo prec vzel. Tale je slabo ohranjena licarsko gledano samo celo pihnt ni tak dnar ce poznas licarja dobrga. Skratka se zmeraj info hunting. Hvala

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pa smo jo nasli http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=499652 .

 

Glede na to da je avto vozen cena ni slaba. Potrebno je strihanje celotnega avtomobila in menjava drocnika-ov. KAj kdo ve koliko $$ so ti drocniki in a je treba menjati komplet vse ? Hvala

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa smo jo nasli http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=499652 .

 

Glede na to da je avto vozen cena ni slaba. Potrebno je strihanje celotnega avtomobila in menjava drocnika-ov. KAj kdo ve koliko $$ so ti drocniki in a je treba menjati komplet vse ? Hvala

 

dro?niki so okrog 8-10 jurjev komad, pa 24 jih je :)

 

?e se menjajo, se menjajo vsi, ker drga?e te?ko najde? tiste prave, ki so res do konca crknili... :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No izvedel da je najverjetneje "ventil v valju" ? ali nekaj takega. Skratka ventil je za zamenjat in ce ni prebilo bata torej da ruzhi potem ni hude skode oz ( 100k sit varjanta ) ce je pa prebilo se pa cena temu ustrezno poveca.

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kje pa dobit take motorje v SLO... Verjetno nihce ne bo zdravega motorja prodajal. Drugo je tujina kjer pa spet nanese ulala. Izvedel sem da je GENERALKA na uradnem servisu z original mazda deli za tak motor 500 000 sit, kar je veliko ampak ne pa spet prevec za raznorazne lastnike xedos9k ki so ze dali tolikol. Ce samo pogledam pri sebi na hondici mi je sel menjalnik pri 128 000km ?zmeden? in je NOV kar 700k samo nisem nor da bom novega gor dajal. Bo ze...

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se spomni? kak mesec al pa dva nazaj se je prodajal razbit xedox6 2.0 v6 za 90ksit pa je bla ma?ina pa vse ostala tehnika ok!

 

Pa? ne sme? takoj kr prvemu pla?at kok ti re?e. Bratu so govorili da ho?ejo za menjalnik od 20 do 30 ksit, pol ga je pa eden nazaj poklical pa reku, da mu ga da za 10 ksit, ker bo druga? tak cel avto na odpad pelal.

 

Je pa res da je te?ko tako ma?ino v enem tednu najdit!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He,he...od kolega MX-6ka...Astral na tem forumu;eden od bratov Le?nik,ki delata folije na avte. Res zelo lep avto.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm...za eno mo?no razlago vem, vendar pa? ni glih za v javnost(ni pa ni? narobe z avtom, da ne bo kdo mislil), druga je ta, da je svoj ?as sanjal o MX-5ki;vsekakor avto vreden nakupa, kilometri so realni, v njegovi lasti pa ?e tudi kar nekaj ?asa...

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mafijsko kul!! 18 col. :danzoman:

Samo kilometrov ma malo veliko ampak druga?e je pa res eden najlep?ih Mx-6 kar sem jih videl. Res lepa stvar. Cena? (no saj ne, da bi menjal ampak takole informativno iz firbca, ker druga? ne bi imel za registracijo) :hohoho:

COBO sam tole se pa spla?a pogledat, ?e si resen kupec. B) Ampak samo, ?e me bo? potem en krog peljal in bo? moj prijatelj. :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma cena me najbolj zanima. Pomoje ne bo ravno nizka glede na to da so 18" nove. Jasz ce bi vzel bi vzel z original platisci in ne 18" ( ce je to mozno sploh ). Chakam na reply o ceni. Avto je bomba ni kaj. Samo ce bi se oldocil za nakup bi moral svoj skret prej porihtat in prodat. Bomo vidli...

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.