Skoči na vsebino

mazda 626


midva3

Priporočeno sporočilo

lep pozdrav

zanimam se za nakup mazde 626 1.8, letnik 2000, 5v,80000km 1 lastnik

ogledana mazda ima zgoraj navedene podatke

zdej me pa zanima ali ima ta model kakr?nekoli standardne te?ave, koliko benza pokuri, cena servisov , vzdr?evanja, zanesljivost avtomobila, na koliko km se dela servis, kaj je z ma?ino, ali ima jermen ali verigo, kak?en servis bi blo treba narest pri teh km.

in ostale informacije ki so potrebne pri nakupu, na kaj moram biti ?e posebej pozoren itd, za?elene so tudi kakr?nekoli druge informacije

hvala za pomo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res set ti najbr? bolj spla?a kupit mo?nej?o zverino, ker poraba bo nekje ista, zmogljivosti pa precej bolj?e (kolkor pa? jaz poznam ta dva motorja). Je pa treba razmislit, da ti ne bo potem ?al!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Kolk pa pije ta 2.0 motor (letnik 2000-gt-100kw), pa ?e to je v6?

v 626 tega letnika 2.0 motor ni V6 !

 

poraba pa bo verjetno okrog 9 litrov

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni se zdi cena ?ist po?tena glede na avto ki je .... :bravo:

?e gleda? za primerjavo (nevem ?e pametno) ja honda civic recimo letnik 97 za ta denar... pa nima mislim da niti avtomatske klime (nekatere!)

 

newem no...

 

meni je avto zlo v?e?... bi ga tud sam mell <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm... tale v oglasu zgleda dobra/lepa

 

je pa res da tak avto ne kupi? za 2 leti, ampak ga bo? vozil, vozil, vozil... :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa kaj ho?t lep?ega kot da ste po 10 letih skupnega ?ivljenja ?e vedno zaljubljeni v svojo ?eno (v prenesenem plehnatem smislu seveda)! :)) ?e pa skoz menjava? ljubice pa loh dobi? kak?no bolezen (pri plehu se pa? ope?e?), isto je pri plehu, kdor si zaslu?i, da ostane pri hi?i, naj tako tudi bo! :))

 

Tale mazda mi ne zgleda slabo, men osebno je pa ?e dost bolj v?e? tastara ma?inca, l. 1992 pa naprej, 5-vratna verzija, sploh z 170KM motorjem mora bit kar huda kri?arka! Dobr so delal, teli na?i pradedje z Japonske! :)))))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe va?n da mi jezik lepo te?e (v treznem stanju)

 

Ma ja mormo tale forum mal popestrit, da bo bolj ?iv, men pa se itak ful dogaja v glavi, v stilu namest 2x premislt pa pol neki re?t, jz pa raj? 2x re?em, pa pol ?ele pomislim :))) nima veze!!! ...

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe va?n da mi jezik lepo te?e (v treznem stanju)

 

Ma ja mormo tale forum mal popestrit, da bo bolj ?iv, men pa se itak ful dogaja v glavi, v stilu namest 2x premislt pa pol neki re?t, jz pa raj? 2x re?em, pa pol ?ele pomislim :))) nima veze!!! ...

se vidi :P

 

@zoom: servis z jermeni na poobla??enem servisu bo okrog 130-150 jurjev (normaln servis-olje sve?ke itd., jermeni in napenjalci (klinasti zobati))

 

?e pa pozna? tak koga ki ti dobro zrihta pa pri?para? skoraj polovico...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sm lastnik 626 letnik 2000, in lahko avto zelo pohvalim. Kupil sem ga marca ko je imel prevo?enih 172000km, zdaj ima ?e okoli 205000km,pa ni v tem ?asu ?lo ?isto ni?,opravil sem velik servis,in to je edini stro?ek ki sem ga imel.

Na?eloma pa samo tankam in vozim.

Mam pa 2,0 z 100kw in sem zelo zadovoljen z avtom,vle?e lepo in tudi mo?i je zadost.

Jaz ti priporo?am ma?inco

Mazda 626GT ------> Flying M on the GO!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.