Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Imam prvo te?avo z mojo belko.. <_<

 

Po tem ko sem si cca 30 min svetu z avtom prek akumulatorja sem avto normalno v?gal in se mi je pri?gala lu?ka za tsc.. Sem probal odklopit aku za pol urce, vendar brez uspeha. ABS deluje bp. Ima kdo kak?no idejo? Sta to lo?ene enote? Sem bil prepri?an da abs in tsc upravla ista ?katla.. <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam prvo te?avo z mojo belko.. <_<

 

Po tem ko sem si cca 30 min svetu z avtom prek akumulatorja sem avto normalno v?gal in se mi je pri?gala lu?ka za tsc.. Sem probal odklopit aku za pol urce, vendar brez uspeha. ABS deluje bp. Ima kdo kak?no idejo? Sta to lo?ene enote? Sem bil prepri?an da abs in tsc upravla ista ?katla.. <_<

 

Pri moji M6 je bilo po odklopu in priklopu akumulatorja enako. Po prevo?enih nekaj 100 metrih je TSC lu?ka ugasnila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri vsakem v?igu, ra?unalnik pregleda sistem. ?e je napetost slaba pride do napake pri pregledu, ker za pregled potrebuje dolo?eno napetost. Ne govorim o voltih ampak o amperih.

Osebno sem imel tako te?avo, ki sem jo re?il z zamenjavo akumulatorja z novi. Torej posledica je lahko dotrajan akumulator zaradi starosti.

Probaj zamenjat ali pa vsaj dat pomerit stanje akumulatorja.

 

Uro?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, danes sem preveril tlak v pnevmatikah in je OK,potem sem dal kontakt in odvil volan skrajno levo,desno,levo in nazaj na sredino,odvzel kontak in v?gal avto. Ni bilo uspeha in tudi kasneje med vo?njo lu?ka ni ugasnila. Aku ka?e da je ok. Vsaj po meritvi napetosti pri v?igu.

 

Ideje?

 

Ne vem ve? kaj bi lahko ?e sam preveril.. :S

 

A z "mojo" diagnostiko se lahko pove?em le na motorni ra?unalnik. Ima kdo delujo?o tudi za druge sisteme? :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem re?u problem! Krivec - pregorela varovalka stop lu?i..

 

Lp

 

Sva?ta. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.