Skoči na vsebino

?e en razlog da vozim "staro" Mazdo


Grega_

Priporočeno sporočilo

Sem hvale?en moji 10 let stari Mazdi, brez airbagov in tega sranja, ter da ni bila tako mno?i?no prodajan avtomobil v SLO. Zelo la?je spim. No pridem dons zjutraj na parkiri??e, 10m od vhoda v blok pod lu?jo ob cesti in pred mojo mazdo stoji pe?o brez havbe, pa jest mal pomislm pa sej matr v?er k sm parkiral jo je ?e mel, pogledam v pe?oja in vidm da ni air-bagov ni original radia pa ?e neki plastike je manjkal. :blink:?zmeden? ...ker je blo ?e tko zgodi mi ?e ni ?ist potregnil, a pol sm pa dojel da so bli lopov?ki na delu. No pa? pokli?em policijo in modelu vse povem kaj in kako, in mi pove da je mal pred mano en gospod poklicu ves ?iv?en, razburljiv ter da mu tud ni hotu povedat registrske od pe?oja (sm mu jo jest pol lepo povedu). No in mu lepo povem, da sem tega gospoda v bloku sre?al in da so mu iz istega parkiri??a prej?nji teden ukradli srebrnega golfa 4, tko da ma razlog da se je tko obna?al. :angry: ...no se je tist na drugi starni lepo zahvalil in sem ?el svojo pot v slu?bo. In potem pomislim da sem lahko sre?en da mam tak avto in ne npr. kk?nga golfa, pe?oje, audije, renoje zarad katerih ne bi mogel lepo spati.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm.. roke bi jim do u?es odrezal... !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa da kerga poleg dobim,da mi kaj "?ara" po mojem avtu,mu glavo odtrgam!!!! :angry: Majke mu...... :ph34r:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Teli dogodki pa mejijo ?e na znanstveno fantastiko oz. divji zahod, sicer pa ?ist verjamem, ker dons se marsikomu ne da ni? delat, pa je najla?e vzet nekomu ki nekaj ima, ?e pa? ?e ti nima?! :(((

 

Take scene se baje dost pogosto dogajajo na Fu?inah al pa ?tepanjskem pa tut na ?tajerskem koncu majo najbr? take "nebe?ke" koti?ke! :)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.