Skoči na vsebino

Remus in konkurenca!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Mene pa zanima, ?e je kdo imel al pa ima ?e kak?en po?ten avspuh na svojmu konju?

 

Jaz sem mev na moji 323 f neki cajta Powerfulla, en ovalni model, pa naj bi biv edini, za kerga se ne dobi papirjev oz. se ga ne da atestirat, no in mi niti ni blo ?udno zakaj papirji zanj ne obstajajo.

 

To je blo tolk hrupa da bogpomagi, plus to da k sm vidu polcaja sm se dobesedno skril v zavetrje za unim pred mano, sli?al se je pa ?e kak?ne 2km preden sm pri?el na cilj. Dobil sem ga sicer ful pocen (rablenga za 6 Pre?ernov), pol je blo ?e neki predelave, da smo ga spravli gor. Sicer pa A3M prodaja tako robo po 20.000 SIT.

 

Glavna ugotovitev je pa bla da ne sam da ful ropota, ampak se tut avto komaj premika, kar pomeni da ga je ful du?il (original imam 2 izhoda na koncu), zdej pa je mel kar naenkat samo enga, pospe?ki pa so bli tut bl kurnk (10.5 s do 100 kmh), kar me je precej razo?aral.

 

Kolega je imel isti tak avspuh na Meganu kupeju 1.6 90 KM in glih un lep ?portn zvok, pr men pa pa? 40 KM ve?, pa loh oglu?i? v pol ure, edina dobra stran je bla ko se mi je po avtocesti ?e preventivno vse umika. Jebiga pa? rde?a kripa pa nizka, pa ful nek ubijalski zvok, pol ne vem na kaj so pomislil, ?e posebi ?e se je bli?al s primorskega konca po avtocesti. :))) No pol pa sm temu Meganu dal ?e moj avspuh in ma zdej na vsaki stran enga, pa ?e vedno zvok ?ist lep in v mejah normal. Zgleda da je res fora v tem kok konjev ma avto, pa tut mal od original loncev in njihovih krivin al kaj?

 

NO zanimajo me va?e izku?nje glede raznih ?portnih loncev in hrupa,

kar pa se mene ti?e pa vam Powerfulla na kakih mo?nej?ih motorjih mo?no odsvetujem!!!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda da je res fora v tem kok konjev ma avto, pa tut mal od original loncev in njihovih krivin al kaj?

 

Ja saj kolko jaz vem,so ?portni izpuhi nareti po tem,do kolko konjev naj ma avto,na kerega ga da? gor! :whatever: Tak da o?itno tisti ni bil najbolj primerem za tvoj avto,ker je mel o?itno preve? konji?ev!! :rolleyes:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja jz sem tut tisto pol po ene 3 tednih dol ruknu z najve?jim veseljem pa pol smo original zadnji lonc nazaj gor dal in pa namest tadruzga lonca (na sredin podvozja avta prbli?no) smo dal pa samo direkt cev in s tem sem dobiv glih taprav zvoka, kakr?en je men v?e?.

 

Sicer pa na mazda forumu najbr? ni dobr povedat kak?en zvok je zdej to: :)))

To je zdej totalni alfa boxer sound, kar pomen generacijo 33-k al pa 75-k in men je ta zvok najlep?i sploh od avtov, pa tut fajn ko je glih prov glasen in pa ne preglasen, ker original zvok od tele mazde je pa: smrtonosna ti?ina :) in to pa glih ne pa?e zraven avta s 131 KM a ne?!

 

Ja pavrful pa je biv najbr? res za manj?e konje narjen in pol ni pasal na mojo mazdo glih v stilu: "kokr ata na mamo!" :)))))))))))))))))))))))))))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sm pa originalnega mogo dol dat, pa sem ga nadomestil z BOSAL loncem od KAT naprej, pa je zdaj full glasnej?i od originala, pa potem ko sem nastavke zamenjal na zadnem loncu, je postal ?e malo bolj sonoren, vendar bi bil raje, da bi avto pol ve? ?eu, pa se pol manj drl :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej, ker da je pa zvok od Boeinga ko vzleta, brzina pa od bolhe, ki stoji ob cesti, to pa ne gre skupi (to je blo v mojem primeru :)))

 

Je pa tut dobra varianta da je avto ?ist tih, pol pa samo sune mimo raznih dere?ih jajc in ostale ?are! :)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja jaz pa nevem kaj je z mojo Mazdo!? Dal sem prvo en Remus k sem ga dobu od kolega gor pa ni blo ?ist n? zvoka,potem sem dal ?e katalizator dol pa ?e zmeri ni n? zvoka nevem ve? kaj naj naredim.Razmi?ljam da bi dal ?e sredni lonec dol.Kaj pravite vi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dost dobra varianta se mi zdi, srednji lonc ven in namest njega samo direkt cev, pa naj bi biv glih prijeten rezek ?porten zvok. Men se je taka operacija dobro iztekla in mam zdej alfa boxer zvok (u stilu 33ke al pa unih starih strojev)

 

Se spla?a poskusit!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti verjamem,da ma? dober zvok,ma en kolega tudi tak nareto!! :bravo: Samo pri mojem avtu,ko je star leto pa pol,se mi ne zdi ravno pametno kaj takega!! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Zdej okol 1. maja mislm izvest totalno legalizacijo moje Miate (Duha), pa me neki zanima glede Remusa, ki ga mam zadi! :ne vem:

 

Kokr sm sli?u, je Remus uradno edini zadnji lonc, ki se ga da legalno homologirat, brez kakih improvizacij in poneverjanja ter ?trikanja z raznimi ciframi, skeniranja itd., s ?imer se tko al tko zlo nerad ukvarjam! :danzoman:

 

Pa mi povejte, ?e ma kdo kake podobno izku?nje kaj nej nardim, da pridobim nek ustrezn papir, da pol ?e avspuh homologiram, da ne bom meu na konc use homologiran, pa da se :policaj: lih v Remusa zatakne oz. mu preve? pozorno prisluhne! :hohoho:

 

TNX ?e vnaprej za vse uporabne nasvete!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Khmmm...glede te homolomo zadeve...

 

Kaj mislite, mi bojo dal paperje za zadnji izpu?ni lonc, ki sem ga delal po naro?ilu?

Pri Lastov?i?u v Samoboru (CRO).

 

Naj bi mel TUV ?tevilko v obliki ?tempiljke na loncu :unsure: , pa ra?un je tud original.

 

Ma pa tko lep, ne?n in miren zvok, tko kot mucke predejo. Vsaj pravjo tko...js ga na?eloma ?e nism sli?u med vo?njo...na mestu pa po gasu, se mi pa zdi da ne sli?i? ?ist tapravga zvoka. Al ja?

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TNX ?e vnaprej za vse uporabne nasvete!

 

?e ima? tipski lonec za MX-5ko, pojdi tja kjer si kupil pa fehtaj atest. ?e ima? univerzalnega... No potem ima? menda te?avo. :blink:

 

Ma pa tko lep, ne?n in miren zvok, tko kot mucke predejo. Vsaj pravjo tko...js ga na?eloma ?e nism sli?u med vo?njo...na mestu pa po gasu, se mi pa zdi da ne sli?i? ?ist tapravga zvoka. Al ja?

 

Mah ?e se v ?tandgasu in ob mirni vo?nji ne sli?i potem ne kompliciraj. Da ga bo? lahko homologiral pa nekako dvomim. <_<
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej okol 1. maja mislm izvest totalno legalizacijo moje Miate (Duha), pa me neki zanima glede Remusa, ki ga mam zadi! :ne vem:

 

Kokr sm sli?u, je Remus uradno edini zadnji lonc, ki se ga da legalno homologirat, brez kakih improvizacij in poneverjanja ter ?trikanja z raznimi ciframi, skeniranja itd., s ?imer se tko al tko zlo nerad ukvarjam! :danzoman:

 

Pa mi povejte, ?e ma kdo kake podobno izku?nje kaj nej nardim, da pridobim nek ustrezn papir, da pol ?e avspuh homologiram, da ne bom meu na konc use homologiran, pa da se :policaj: lih v Remusa zatakne oz. mu preve? pozorno prisluhne! :hohoho:

 

TNX ?e vnaprej za vse uporabne nasvete!

 

power fuli se ze nekaj cajta tudi dajo homologirat brez problema dobis tuv poleg

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel na Golfu Sebringa s prekrasnim zvokom. Atesta nisem imel. Avspuh pa je zdr?al 7 - 8 let, enkrat vmes pa je bilo potrebno zakrpati luknjo v loncu.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.