Skoči na vsebino

KLZE


podvratnik

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e avstija-nem?ija, vendar dvomi. Ziher se ga da dobit na nizozemskem vendar je cena 1300? pa ?e to je ?e se ne motim obnovljen motor, vem pa da je to samo motor brez ECU itd.. evo link klik

 

Druga?e pa kot je dejan rekel, se veliko la?je najde KLDE ki pa ima ''samo'' okoli 170 KM.

 

Lahko pa kontaktira? uporabnika mazda mx, mislim da je nekaj ?asa nazaj prodajal bate od KLZE, ter neke hude odmi?ne. Tako si najde? KLDE ga razdere? in sestavi? v KLZE oz ?e kaj huj?ega ;)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e avstija-nem?ija, vendar dvomi. Ziher se ga da dobit na nizozemskem vendar je cena 1300? pa ?e to je ?e se ne motim obnovljen motor, vem pa da je to samo motor brez ECU itd.. evo link klik

 

Druga?e pa kot je dejan rekel, se veliko la?je najde KLDE ki pa ima ''samo'' okoli 170 KM.

 

Lahko pa kontaktira? uporabnika mazda mx, mislim da je nekaj ?asa nazaj prodajal bate od KLZE, ter neke hude odmi?ne. Tako si najde? KLDE ga razdere? in sestavi? v KLZE oz ?e kaj huj?ega ;)

 

A js kej nvem? A se spet kake odmicne prodajajo? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna bit velka, ker je tut ma?ina velka. Verjetno se bolj spla?a potem kupit bate in odmi?ne ZE ter obdelat DE ma?ino da ima? na koncu tistih 200hp. Aja pa tle je sam ma?ina, rabi? potem ?e ecu pa menjalnik bi jaz imel (limited slip diff)

 

Eee, Pato, vidim da si ve?? ebayja, dajta mi z Deeyanom najt ZE menjalnik (pa? KL ali KF va?no da je limited diff)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eee, Pato, vidim da si ve?? ebayja, dajta mi z Deeyanom najt ZE menjalnik (pa? KL ali KF va?no da je limited diff)

 

hohoho, to bi tut js mel :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kek dnarja, tk da se tk porihta? klze je predrag..pa ma?ina po?tima u nulo

 

?e ?eli? v nulo (ne le poceni generalko ampak realnih 200 konjev, ki bojo delali) ni tistle klze ?isto ni? predrag. Vedno me ?udi, ko ljudje mislijo, da je tuning poceni kot nakup powerfuel nalepke in parih ledic in je avto ?e "dirkalnik".
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce je KLZE z Ebaya predrag bo tudi vse ostalo mogoce predrago. Poleg motorja rabis porihtat se elektroniko, dodat kaksen dober izpusni kolektor, komplet izpuh. Ce se ze lotis delat tak projekt, naredis se glave motorja, sesalni kolektor,...

KL se da spravit do 250KM. Ampak ni poceni :-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

s bom kr z Lumpijom strinjou...bo? bol? naredu ?e bo? KLDE kupu pa not stla?u odmi?ne pa bate od ZE-ja... blok in glavi pa use komplet mam pa jst ?e eno ma?ino vi?ka in ?e pride? ponjo ti jo napou ?enkam sam bo? pa mogu rebuild nardit gor... sicer pa ?e bi meu rad tipi topi motor bo? to moral narediti na vsaki ma?ini... ?e bi pa rad pridobil ?im ve? konjeu pa nardi? KLDE motor pa tuzrbo gor in ma? zaenkrat ?ist dost :D je pa ?e ?ansa da kupi? celo mojo mazdo pa nima? ve? kej delat na njej pa predelvat razen ?e ti je 200 KM premalo pa? ?e turbinco gor da? in je to to :P

concept.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

s bom kr z Lumpijom strinjou...bo? bol? naredu ?e bo? KLDE kupu pa not stla?u odmi?ne pa bate od ZE-ja... blok in glavi pa use komplet mam pa jst ?e eno ma?ino vi?ka in ?e pride? ponjo ti jo napou ?enkam sam bo? pa mogu rebuild nardit gor... sicer pa ?e bi meu rad tipi topi motor bo? to moral narediti na vsaki ma?ini... ?e bi pa rad pridobil ?im ve? konjeu pa nardi? KLDE motor pa tuzrbo gor in ma? zaenkrat ?ist dost :D je pa ?e ?ansa da kupi? celo mojo mazdo pa nima? ve? kej delat na njej pa predelvat razen ?e ti je 200 KM premalo pa? ?e turbinco gor da? in je to to :P

 

Ampak bo na koncu vseeno predrago, to bo ?ez jurja prec. :(

 

PS: Ti ima? zmerjenih 200hp? :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm, za 1000 eur ne naredis nic. Se kaksen cenejsi in popularnejsi motor (zacne se na H in konca na A) ne naredis kaj dosti v smeri 200KM za ta denar. Pod 3000eur se ni kaj pogovarjat. Samo komplet vseh tesnil, lezajev, raznega materiala za obnovo je toliko. Potem se sele zacne tuning. Bati, odmicne, izpuh, sesalni del, elektronika. Za ta denar prilezes ze blizu 250KM. Za 300KM se nisem nasel recepta upam, da ga bom do naslednjega leta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sem ra?unal tam do 2 jurja...klze je zato predrag, ker se da ceneje predelat kak klde motor. vpra?anje kak je pol klze, kok ?e treba dat gor..

 

ka pa vem...en ?eh mi ponuja mazdo za 3 ?uke, predelano pa vse tipitopi..bomo vidli.. ?koda mi je sam moje 2.0, ker je zelo ohranjena, sam mal premal gre:P avto je pa ?koda prodat, ker ne dobi? n? zanj pa tale mazda je men tk najja?i avto in ne gre od bajte:)

 

sm bral mal tut glede turbin, pa je 2.0 ma?ina menda pre?voh za predelavo, oziroma bi predelava bila zelo zelo draga...tut tu okol 3 ?uke, tk da kkrkol...morm za?et ?parat:)

 

zazo ti ma? turbo na klde? kok do 100? kok te je pri?la predelava?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, pol sm ze 2 taka, ko ne damo f-k :D

 

Ce bos kupoval cez mejo mors vedet, da bos mel se neki davka na emisije, tak da nvem, ce se splaca

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se ?paranja ti?e se 100% strinjam..bolj delat nekaj tko kot se zagre,pa tud ?e je mal dra?je :prstgor:

sm bral mal tut glede turbin, pa je 2.0 ma?ina menda pre?voh za predelavo, oziroma bi predelava bila zelo zelo draga...tut tu okol 3 ?uke, tk da kkrkol...morm za?et ?parat:)

 

Tuki so pa mal banane gojil..vem za enga, ki je imel ?e na 1.8 pol?a :P

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.