Skoči na vsebino

Na kaj biti pozoren pri nakupu Mazda mx-5


Pevci

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni.

 

Sem novinec na forumu in sem zainteresiran za nakup "Miate" letnik 2001. Glede na to, da bo to moja prva Mazdica me zanima na kaj moram biti pozoren in kje se skrivajo napake, ?eprav vem, da jih pri tem avtu ni veliko!? :D

 

Morda je bilo o tej temi ?e veliko govora, a sam ne najdem kje, v primeru, da ni bilo pa se zahvaljujem za vse odgovore.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen na forumu.

 

Kar se z moje strani ti?e, je takole. Pri plehu bodi pozoren na rjavenje na pragovih, na robu pritlja?nika(nad tablico). Mogo?e se navzven ne vidi, a za robovi se dostikrat skriva rja. Seveda, bo? to na?el kar pri nekaj mx-5kah, a si lahko vsaj zni?a? ceno pri nakupu :)

 

Rad gre ?e zadnji zavorni cilinder, oz. cevke, sli?al sem tudi da moj primer z alternatorjem ni osamljen primer. Druga?e pa kot pri vsakem avtomobilu, kilometri, mastnost, bla bla bla...

 

Servisi tako ali tako niso pretirano dragi, so pa dragi rezervni deli ?e naredi? kako neumnost :D Pije pa z ''me?ano'' nogo bolj malo no...moj rekord 6,3l/100km, uporabnik LabiGT pa je zabele?il ?e ni?jo...

 

Na?eloma je pa ta avto tank :bravo: za katerega bi se pa odlo?il, pa prilepi link sem, ali pa vzame? koga izmed nas ko si bo? avto ogledoval, pa mislim da bo brez problema vse :)

 

?e pa se res odlo?i? za nakup, pa vabljen z nami na kak?en izlet. Predvidoma za?nemo tam marec-april in se malo vozimo brez strehe :punk:

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo, Wankel je dobro in iz lastnih izku?enj povedal, najve?ji sovra?nik Mazd je rja. Priporo?am tudi, da se preveri ?e se greje obloga ob ro?ici menjalnika to je pogosta te?ava Mx5. Odpravi? jo z menjavo man?ete kar pa ni lahko opravilo. Priporo?am, da to stori mehanik. Nadalje je pri kak?nih 110k obi?ajno fu? sklopka in to opazi? pri speljevanju, ker malo trese pedal. ?e pa si brudalen ?uti? tudi zdrs. Druga?e je avto ob normalnem vzdr?evanju neuni?ljiv. Kot ma?ek, najve? jih vzame cesta, zato po pameti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.