Skoči na vsebino

NE V?E PO MENJAVI AKUMOLATORJA


Priporočeno sporočilo

LP.IMAM TE?AVO NA MAZDI 6 2.2DIZEL LETNIK 2010.

PO MENJAVI AKUMOLATORJA AVTO NE PRI?GE VE?.Nov akumolator je natan?no isti kot je bil prej.

tudi volan se sploh ne zaklene ve? ter na armaturni plo??i utripa rde?a lu?ka(avto ?ez katerega je narisana klju?avnica) avto ima novej?i sistem v?iga(START STOP)

zanima me ?e je ?e imel kdo tak problem ali ?e kdo slu?ajno ve kako ga odpraviti? lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LP.IMAM TE?AVO NA MAZDI 6 2.2DIZEL LETNIK 2010.

PO MENJAVI AKUMOLATORJA AVTO NE PRI?GE VE?.Nov akumolator je natan?no isti kot je bil prej.

tudi volan se sploh ne zaklene ve? ter na armaturni plo??i utripa rde?a lu?ka(avto ?ez katerega je narisana klju?avnica) avto ima novej?i sistem v?iga(START STOP)

zanima me ?e je ?e imel kdo tak problem ali ?e kdo slu?ajno ve kako ga odpraviti? lp

 

Inicializirat je treba klju? z avtom, o?itno se je izbrisal....probaj pa ?e z rezervo in tudi baterijo v klju?u

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LP.IMAM TE?AVO NA MAZDI 6 2.2DIZEL LETNIK 2010.

PO MENJAVI AKUMOLATORJA AVTO NE PRI?GE VE?.Nov akumolator je natan?no isti kot je bil prej.

tudi volan se sploh ne zaklene ve? ter na armaturni plo??i utripa rde?a lu?ka(avto ?ez katerega je narisana klju?avnica) avto ima novej?i sistem v?iga(START STOP)

zanima me ?e je ?e imel kdo tak problem ali ?e kdo slu?ajno ve kako ga odpraviti? lp

 

Ja faq pomoje tud da nebo uzgal ce ima pa blokiran vzig ... probi z rezervnim al pa z dalincom najprej avto zaklent pa pole odklenit . Pac na te 2010 niti nwm kako majo lahk da ma tud ksno kodo za vpisat :ne vem:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja faq pomoje tud da nebo uzgal ce ima pa blokiran vzig ... probi z rezervnim al pa z dalincom najprej avto zaklent pa pole odklenit . Pac na te 2010 niti nwm kako majo lahk da ma tud ksno kodo za vpisat :ne vem:

 

probal sem avto zaklenit in odklenit in ni ni?..imel sem ga tudi na testerju kjer je majster probal ?e bi lahko s pomo?jo testerja kako re?il zadevo in ni bilo ni?. Skrbi me da nisem slu?ajno kako skuril PCM-ja
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

probal sem avto zaklenit in odklenit in ni ni?..imel sem ga tudi na testerju kjer je majster probal ?e bi lahko s pomo?jo testerja kako re?il zadevo in ni bilo ni?. Skrbi me da nisem slu?ajno kako skuril PCM-ja

 

Se enkrat inicializirati moras kljuc. Postopki so opisani na webih. So pa smesni za popizdit, odpiranje vrat in podobno...ne hecam se.

 

Ja faq pomoje tud da nebo uzgal ce ima pa blokiran vzig ... probi z rezervnim al pa z dalincom najprej avto zaklent pa pole odklenit . Pac na te 2010 niti nwm kako majo lahk da ma tud ksno kodo za vpisat :ne vem:

 

Fai dssdew cfdfr kskdkt? Ddkfrrfd.....

 

http://wiki.answers.com/Q/How_do_you_progr...ob_on_a_Mazda_6

 

Ne vem ce so za vse modele enaki postopki, servis bo pa vedel

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se enkrat inicializirati moras kljuc. Postopki so opisani na webih. So pa smesni za popizdit, odpiranje vrat in podobno...ne hecam se.

Fai dssdew cfdfr kskdkt? Ddkfrrfd.....

 

prosil bi te ce mi lahko nalimas link kje je to opisano ker sam sem iskal in nisem nasel ni?... fantje ce mi pomagate resit zadevo imate pivo v dobrem :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se enkrat inicializirati moras kljuc. Postopki so opisani na webih. So pa smesni za popizdit, odpiranje vrat in podobno...ne hecam se.

Fai dssdew cfdfr kskdkt? Ddkfrrfd.....

 

http://wiki.answers.com/Q/How_do_you_progr...ob_on_a_Mazda_6

 

Ne vem ce so za vse modele enaki postopki, servis bo pa vedel

 

 

bom probal se to..

 

kolikor sm js gledu je to za navadn sistem z normalno klju?avnico,kajti js nemorem obra?at klju?avnice po teh pozicijah ki so opisane
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolikor sm js gledu je to za navadn sistem z normalno klju?avnico,kajti js nemorem obra?at klju?avnice po teh pozicijah ki so opisane

 

Saj pravim, da ne vem ce je za vse isto, najdi sistem za tvojo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgoraj je naveden postopek za programiranje klju?a, ?e jaz prav razumem.

Ponavadi se pri odklopu akumulatorja, oziroma menjavi po?aka nekaj ?asa, dokler ne reagira odklepanje in zaklepanje z daljincem (lahko pa tudi s klju?em v vratih). Potrebno je zaklenit in odklenit dvakrat, da se odblokira blokado motorja, ki jo je z odklopom akumulatorja spro?il alarmni sistem. Smerniki morajo signalizirati zaklepanje in odklepanje Tako je to pri moji blagovni znamki. Poskusi, mogo?e bo tudi pri mazdi to delovalo.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sirius to je za kljuc on ima smart key.

 

Sicer pa ce je letnik 2010 in imas redne servise izkoristi MES.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nas pa zanima, ?e si, in ?e da kako si re?il? Forum je namre? v pomo? tudi nam za take primere............ <_<

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sirius to je za kljuc on ima smart key.

 

Sicer pa ce je letnik 2010 in imas redne servise izkoristi MES.

 

Potem pa gre? ene ?tiri krat okoli avta s klju?em v ?epu, da ga zeza z odklepanjem in zaklepanjem :harhar:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.