Skoči na vsebino

Narva H1


Strela

Priporočeno sporočilo

To so jajca .. je mel moj brat na hondi take pa sm mu pole dal od osrama night braker + ka mi je se en paket ostaju od nubirce .. pa je pohvalu da se zlo bols vid :vesel:

Cene pa xenon priporocam ;-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Narva je budget znamka Philipsa, po svetilnosti so Range Power 50+ prakti?no enake ?arnice kot Philips Vision+

 

Sam imam za dolge lu?i in za meglenke notri H3 Narva Range Power 50+ in delajo v redu ?e cca. eno leto.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

A je mogo?e ?e kdo stla?il te 85w ?arnice v M6 lu?i z le?o? Ali je nevarnost,da mi skuri fokuse? Ali svetijo zakaj,ali je bolje,da se ne ?pilam in kupim NBU ?

https://www.mimovrste.com/avto-zarnice/narva-zarnica-12v-h1-85w-range-power-white-w5w-2-kos

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je mogo?e ?e kdo stla?il te 85w ?arnice v M6 lu?i z le?o? Ali je nevarnost,da mi skuri fokuse? Ali svetijo zakaj,ali je bolje,da se ne ?pilam in kupim NBU ?

https://www.mimovrste.com/avto-zarnice/narva-zarnica-12v-h1-85w-range-power-white-w5w-2-kos

Opozorilo: ?arnice zaradi svoje mo?ne svetilnosti, niso primerne za obi?ajni cestni promet in ne ustrezajo cestno prometnim predpisom!

 

Ne ?pili se nobenega mcgiverja, ker nebo? ni? profitiral :). Notri dej lepo klasi?no "sve?o" bo ?e najmanj ?kode in vsaj legalno :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opozorilo: ?arnice zaradi svoje mo?ne svetilnosti, niso primerne za obi?ajni cestni promet in ne ustrezajo cestno prometnim predpisom!

 

Ne ?pili se nobenega mcgiverja, ker nebo? ni? profitiral :). Notri dej lepo klasi?no "sve?o" bo ?e najmanj ?kode in vsaj legalno :prstgor:

Ok. pol bom nabavu kar Osram Night Breaker Unlimited. ?e najraje bi pa kak xenon kit not montiral.  :zvizga:  Vem,da ima kar nekaj uporabnikov tuki zmontirane,sam ne vem katere kite uporabljajo in kako so z njimi zadovoljni. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sm ?e use mo?ne ?arnce notr dau (phillips blue vision, nightbreaker, extreme vison itd.) in je use skp isti kurac. Je res, da ko sem imel phillips blue vision-5000k je ?aromet lep?e izgledal saj svetloba oz. snop ni bil tako razpr?en. Kar se pa ti?e svetilnosti se mi pa zdi, da je use skp isti kurac. Ker so mi extreme vision po 8. mescih crknile sem dal notri ?isto klasi?ne osram (4e) pa za moje pojme isto svetijo, kot recimo extreme vision (25e) k imajo kao 20% ve?jo svetilnost.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.