Skoči na vsebino

Pranje ?arometov


curko

Priporočeno sporočilo

?ivjo mazda?i

 

Upam da sem v pravilni temi objavil mojo te?avo.

 

Zanima me ?e kdo od vas ve kje bi dobil bunkice za pranje ?arometov na mazdi 6 2005 letnik da ne bi imel te?av z policaji.

V mislih imam tak?ne bunkice ?e kdo slu?ajno ne ve v ?em je govora

KLIKNI

Na avto odpadu fe?tanj na izlakih sem ?e bil in nima tak?nega modela mazde da bi imela pranje ?arometov.

 

?e mogo?e kdo ve kje bi jih lahko dobil odgovori dobrodo?lji, in ?e mogo?e vete ali bi mi lahko to pelko zmontiral in kaj ?e vse nucam poleg tega. Hvala

Zoom-Zoom

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za fake, so dobre vsake s pokrova motorja vsakega avta....

 

ko bo policaj rekel po?pricajte bo pa drugo.

 

ampak tudi sam sem se vozil s xeononkam aftermarket brez sfriziranega odbija?a, in vkolikor ima? avto do 10 let star in bele xenonke TE NOBEN ?IV NE BO POVOHAL.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za fake, so dobre vsake s pokrova motorja vsakega avta....

 

ko bo policaj rekel po?pricajte bo pa drugo.

 

ampak tudi sam sem se vozil s xeononkam aftermarket brez sfriziranega odbija?a, in vkolikor ima? avto do 10 let star in bele xenonke TE NOBEN ?IV NE BO POVOHAL.....

 

stari to je res kar pravi? ?e ima? ?e le?o je to bolj?e :prstgor: ter pravilno na?timano .mogo?e bi na tehni?nem pregledu lako komlicirli.lp ale? :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.