Skoči na vsebino

Zimske radosti


roky999

Priporočeno sporočilo

Dober stroj ima? :prstgor:

 

Tudi jaz ?tudiram nekaj podobnega nabaviti...

 

Cao

 

Hvala,... drgac pa ja, masinca je super in zelo zadovoljen,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Cao

 

Prejsni teden vse zeleno, sedaj pa belo :-D

 

Posneto v ponedeljek 17.3. in cetrtek 20.3.

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Vceraj, 25.3. pa ze belo

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Vreme cist zmesano :hohoho:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Prejsni teden vse zeleno, sedaj pa belo :-D

 

Posneto v ponedeljek 17.3. in cetrtek 20.3.

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Vceraj, 25.3. pa ze belo

 

Objavljena slika

 

Vreme cist zmesano :hohoho:

 

LP

 

?ivjo!

 

?e smem vpra?ati, kje je ta lokacija (hrib, razgledna to?ka, lovska, planinska ko?a...?!)?

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

 

?e smem vpra?ati, kje je ta lokacija (hrib, razgledna to?ka, lovska, planinska ko?a...?!)?

 

lp

 

Cao

 

Seveda smes, to je najlubsa gora/hrib (no vsaj zame je najlubsa) v Cerkniski obcini gre pa za Slivnico, nadmorska je 1114m, je normalna makadamska cesta tako da je namenjena tudi sirsim obiskovalcam (gor pridejo tudi z avtobusi), gor je tudi hotel (tukaj tudi posnete slike) oz bolj gostisce kjer pripravlajo oz kuhajo tople obroke, poleti je pa ta kraj bolj namenjen padalstvu,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Seveda smes, to je najlubsa gora/hrib (no vsaj zame je najlubsa) v Cerkniski obcini gre pa za Slivnico, nadmorska je 1114m, je normalna makadamska cesta tako da je namenjena tudi sirsim obiskovalcam (gor pridejo tudi z avtobusi), gor je tudi hotel (tukaj tudi posnete slike) oz bolj gostisce kjer pripravlajo oz kuhajo tople obroke, poleti je pa ta kraj bolj namenjen padalstvu,...

 

LP

 

 

Cool!

 

Dobra ideja za en điro z MTB-jkom (ko bo ?as :huh: ). Iz katere strani priporo?a? izhodi??e (?tart) in pot, da ni toliko prometa oz. prahu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cool!

 

Dobra ideja za en điro z MTB-jkom (ko bo ?as :huh: ). Iz katere strani priporo?a? izhodi??e (?tart) in pot, da ni toliko prometa oz. prahu?

 

Cao

 

Jaz hodim po najbolj prometni :hohoho: zakaj, meni je ta najkrajsa, cez teden sicer ni toliko prometa, najvec ga pride v nedeljo, res pa je da bo poleti kar guzva tudi zaradi tega ker bodo lastniki gozdov vlacili hlode, zled nas je kar orng potolkel,...

 

No pa pot po kateri se peljem (za lazjo predstavo), pac Cerkniska pot

 

Objavljena slika

 

Mas pa potem se eno iz Grahovega,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Waw, cela specialka :prstgor: Iz Cerknice gor je potem dobrih 7 km in nekaj ?ez 600m vi?incev. Fanj bi bilo naredit kro?no dol na Grahovo in nazaj. To pa je enih dobrih 20 km.

?e bo vreme ok in ?e bo "moja" ok se bomo zapeljali (cx-5) v Nedeljo do jezera in lahko tudi do vrha, da ocenim klance.

Naslednji? pa z MTB-jkom :punk:

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Waw, cela specialka :prstgor: Iz Cerknice gor je potem dobrih 7 km in nekaj ?ez 600m vi?incev. Fanj bi bilo naredit kro?no dol na Grahovo in nazaj. To pa je enih dobrih 20 km.

?e bo vreme ok in ?e bo "moja" ok se bomo zapeljali (cx-5) v Nedeljo do jezera in lahko tudi do vrha, da ocenim klance.

Naslednji? pa z MTB-jkom :punk:

 

lp

 

Cao

 

Hehe sem amater proti drugimi, v Cerknici imamo tudi take norce ko grejo gor po pes poti brez da bi kaj rinili, drgac pa ja, iz Cerkniske strani je malo vec kot sedem KM bi pa nasi rajderji rekli da je to bolj avtocesta :hohoho: ni kaj prevec velikih klancov, je pa odvisen od cloveka do cloveka, najbolje si je teren ogledat, pa potem takoj ves pri cemu si,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?io!

 

Evo, Slivnica osvojena (ma z cx-5 :jezicek: ) :prstgor: Tistih dobrih 7 km se kar vle?e do vrha. Po trenutni kondiciji (cela zima :vino::cheers: ) bi bilo kar ajejej... Vseeno bi rabil nekaj kondicije in potem pa ne bi bilo problema. Enkrat bo res osvojena. Prometa ni bilo lih veliko, je bilo pa nekaj ekstremnih sre?anj... Na vrhu sem videl par MTB-ajkrjev.

Glavnem gor niti pive nisem spil, ker mi je tamali za?el nekaj mjavkati in ni bilo kaj kot it nazaj v dolino in potem ?e do jezera...

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?io!

 

Evo, Slivnica osvojena (ma z cx-5 :jezicek: ) :prstgor: Tistih dobrih 7 km se kar vle?e do vrha. Po trenutni kondiciji (cela zima :vino::cheers: ) bi bilo kar ajejej... Vseeno bi rabil nekaj kondicije in potem pa ne bi bilo problema. Enkrat bo res osvojena. Prometa ni bilo lih veliko, je bilo pa nekaj ekstremnih sre?anj... Na vrhu sem videl par MTB-ajkrjev.

Glavnem gor niti pive nisem spil, ker mi je tamali za?el nekaj mjavkati in ni bilo kaj kot it nazaj v dolino in potem ?e do jezera...

 

Objavljena slika

 

Cao

 

:prstgor: tako sedaj pa se bajkat gor pa bo do kraja osvojena :P

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.