Skoči na vsebino

Pomo? pri nakupu nove licence za nadgradnjo foruma


Bosti

Priporočeno sporočilo

Kot sem omenil ?e v temi o Mazda klubu, razmi?ljam o nadgradnji foruma na zadnjo razli?ico, to je 2.1. Omenjena licenca, ki omogo?a stalne nadgradnje foruma na nove verzije, stane 185 $ (37.000 SIT) - Invision Power Board.

 

Sam trenutno krijem stro?ke gostovanja na spletnem stre?niku in registracijo domene, nekaj pa bi prispeval tudi k nakupu nove licence za forum.

 

Donirati je mogo?e na naslednji ra?un:

 

Zbiranje donacij je zaklju?eno!

Vse, ki boste nakazali kakr?enkoli znesek, prosim, da se mi javijo na PM in vas bom objavil na listi donatorjev.

 

Vsem donatorjem lahko obljubim nekaj ugodnosti, ki bodo sledile po nadgradnji foruma in sicer dodaten prostor v galeriji slik ter email naslov na domeni mazda-si.net, s ?asom pa se bo na?lo ?e kaj.

 

Vsem se ?e vnaprej zahvaljujem za pomo? in vam obljubljam, da se bom maksimalno potrudil, da bo forum ?e bolj?i in lep?i kot je sedaj.

 

Bo?tjan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lista donatorjev:

 

vuk            2.000 SIT
Mazda323       2.000 SIT
David          2.000 SIT
apcih          2.000 SIT
pokycar        2.000 SIT
sammy          2.000 SIT
LabiGT         2.000 SIT
Kaalman        5.000 SIT
Mazda-mx3      5.000 SIT
BrainLess      2.000 SIT
Boss           5.000 SIT
wildcat        5.000 SIT
Grega_         2.000 SIT
mazda323f      2.000 SIT
Skupaj trenutno: 40.000 SIT

 

Vsem donatorjem se najlep?e zahvaljujem!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pridni fantje kar tako naprej ;)

 

saj se gre za dober vzrok :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lista donatorjev je ponovno a?urirana. Carji ste!  :rispekt:

ti :) povej ko ti bo dovolj ;)

 

da nau? preve? zbrou, bomo mogli pol piknik met :mi pijemoo: :cheers::danzoman::vesel:

 

p/s: ne tega sporo?ila preve? resno vzet :rozico:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neverjetno, v pi?lih 2 dneh smo zbrali 35.000 SIT, kar je dovolj za nakup nove licence. Zbiranje donacij sem zaklju?il, ker manjka le ?e malo manj kot 3.000 SIT, ki jih bom dodal sam.

 

Zelo lepo ste me presenetili, saj nisem pri?akoval take podpore in sem se o?itno zelo motil. Hvala! :rozico:

 

Nova licenca bo kupljena v za?etku naslednjega tedna in ?e bo vse posre?i bo danes teden forum ?e tekel na novi verziji, potem pa bodo sledile ?e manj?e grafi?ne predelave, da bo tudi vizualno lep?i. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na? forum si zaslu?i, da je vsaj tako kvaliteten, kot vozila proizvajalca MAZDA ! :)

 

?e pa rab? ?e kako moralno podporo pa samo povej :)

 

Objavljena slika

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.