Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
Na elektro šoke, kot pri dohtarju?
-
Ne razumem, kaj ima voda tu zraven. Rezen če ukini pravico do pitne vode iz ustave.
-
Baterija. Kap jo je. Če bi imel še eno tako doma bi jo lahko "zbudil" načeloma. Rabim tako račno, drugače bi jo danes že v trgovini pustil 😁
-
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=22486629&display=Audi A4 Avant Tole sem pa čist po naključju najdu. Zanimiv opis😄
-
Ne razumeš ti te logike... če bi bil Golob bi bilo ziher čez 2€/liter. Tako, da hvala JJ, da je zrihtal konec spopadov na BV. Si videl, sam JJ pride pa se Trump in Bibi kar podelata od strahu.
-