Skoči na vsebino

syling mazda 323 sedan


hime

Priporočeno sporočilo

?ivjo!

 

ega dj mal poglej na prej?ne teme glede pedenanja mislm no vem da morjo bit navedeni linki glede rihtanja(slike)

lahk pa sam kere strani poi??e?.

 

?e ne bojo pa ostali kj dodal! :jupiii::D:D

 

LP

 

uro?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a pozna kdo kksn link al pa kej podobnega za mazdo 323 sedan l.95. Da bi vidu kaj se da narest. Hvala!

:bravo:

 

Tukaj KLIK ma? par linkov do tuning/styling strani. Drga? pa je GOOGLE tvoj prijatelj.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

hime, tiste spodnje slike so le fotomonta?a, tako da ti ne znam to?no povedat, mislim pa da bi bila to velikost 17" mogo?e celo 18". Tudi za model ne vem to?no, ker so bile kupljene kot original mazda plati??a.

 

A slu?ajno na njih pi?e nekaj podobnega kot aLive ali pa Alive? Slu?ajno..

Kaj bi jaz dal na ta avto? Odkrito povedano ravno toliko kot ve?ina ljudi na mojga se pravi ?im manj ker serijsko ni ne vem kaj. Ampak ko sem videl uno temo... Temne ?ipe ?im ve?je feltne, kak?ne podalj?ke/pragove. Ampak bolj bi ga rihtal v smeri luksuza (kromirana maska...) Ne vem no bolj mi tak deluje. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za enkrat bl mal. mam nou radio, nou auspuh, pa novo bunko na menjalniku. zdele enkrat bom pa se armortizerje zamenu da bo mal nizji. pol pa spomlad pridejo spojler pa pragovi pa odbijaci pa nove feltne OBVEZNO!!!! Pa vrjetn jo bom prebarvu ker je barva mal boga.

Upam da bo tut moj gdaj tko zgledu!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Spla?a se vam stajling mazda?em mal tole pogledat, zdej majo prenovljeno stran in kar dost robe za nas: :bravo:

 

http://www.pakfeifer.at/index_de.html

 

2F2F :P

 

Imajo pa kar dosti robe. :huh:

Gremo enkrat na izlet? ?e bo prodajalec vpra?al, ?e kaj pomaga bomo itak rekli:"Nein, danke samo gledamo malo." :P

Samo res ne smem preve? tehle slik spet gledati, ker me bo spet prijelo, da bi vrgu ene par sto jurjev v avto. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

a pozna kdo kksn link al pa kej podobnega za mazdo 323 sedan l.95. Da bi vidu kaj se da narest. Hvala!

:bravo:

 

Evo jst isto i??em k ti, sam da za letnk 98'.... jst sm ? obupu tko da bi te prosu, ?e bo? kej najdu dej m prosm povej. tm u galerij poglej v temo "fenomenalna 3-ka" pa je neki malga....

za odgovor se ti ?e naprej zahvaljujem! :rozico:

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.