Skoči na vsebino

Red Devil


David

Priporočeno sporočilo

Pred ?asom sem ?e objavil link od tega brutalno navitega Golfa....Tokrat vam predstavljam ?e drugi del fim?ka....

 

 

Bodite pozorni na to kako prehiti Lamborghinija Muchelagota..... :rispekt:

 

 

Red Devil

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj si ti norrrrr!!!!! :ne vem: To ne more? verjet ?e ne vidi?!! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Kar si napisal, je danes definicija izkušenega podjetnika, ni to za nas navadne ljudi, moraš imeti lajtunge v glavi malo čudno zvezane. 😁 V večini primerov. Kot tudi to, da je k sebi potegnil sposobne ljudi in da je mojster PR izjav, za kar mu pa danes nasproti hodijo socialna omrežja, ki jih včasih ni bilo. Zakaj so tam, pa sami vedo. Verjetno se jih da kupiti s tem, da dobijo kaj zanimivega za početi, ne pa samo delati naprej, kar delajo ta stari že 100 let. Meni so tudi te stvari malo uganka in jih z zanimanjem spremljam. Seveda bodo pa najprej nafilali sebi žepe. Kam bodo pa potem dali denar, je pa njihova stvar. Večina mahinira in krade pa ni potem nič od njih. Kakor vem, tudi Rimaca ne bi bilo, če ne bi bil stari nek tajkun. Za neko zgodbo rabiš vedno neko ozadje - ali ti ta stari k riti prinesejo, ali ukradeš, ali greš na banko pa ti posodijo kar so oni ukradli. Še vedno lahko pa potem s tem nekaj narediš. Ta zgodba - sem vse ustvaril sam, brez pomoči - gre samo do s.p-ja, potem pa se pravila spremenijo. Pa še pri s.p.-ju se velikokrat podre.
    • Če imaš FucksWagna je tako, kot da imaš devico!   Ziher boš prvi porival...
    • Točno tako👍😉 Pojdi pogledat, da boš videl kam hodijo pezjonisti.... 🤣 Al pa @Nejc1986 vprašaj, on je že s kolesom bil... 
    • Brez odprtja članka sem vedel, da ne gre za spore domorodcev.   Steplo se je več oseb, moškega zabodli | 24ur.com WWW.24UR.COM Koprski policisti so bili obveščeni, da se v Sežani pretepa več oseb. Čez nekaj minut so obvestilo prejeli še iz ZD Sežana, od koder so sporočili...  
    • Za začetek bo dovolj Edelweiß-Spitze (2571m), s "podna" se bo pa že nabral neki višincev :).
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.