Skoči na vsebino

No?i na OMV


Shrek

Priporočeno sporočilo

Je kdo nabavil z zbiranjem nalepk? So ti no?i vredni tega denarja? Se spla?a?

 

?ivjo

 

jst imam dva. ta ve?jega in tamanj?ega. Tko bom rekel tistih cca 5? dopla?ila so vredni, nikakor pa ne polne cene, ki jo OMV ogla?uje, mislm da 50?.

No?i so lahki, kovinski ro?aj mi je v?e?, ?eprav razmi?ljam, da bi jih vseeno dal dodatno nabrusiti.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Sam sem iz radovednosti kupil Sontoku pa Veliki kuharski no?. Oba dva sta dokaj dobro uravnote?ena, ?eprav sem jih ?e bolj iz navade nesel prvo k sodelavcu, ki jih ?e po "klasi?no mojstersko" nabrusi dovolj ostro, da se lako z njimi tudi brijem. Zdaj pa ne vem, ?e so no?i krivi za to da v?asih kaj skuham ali pa imam mogo?e druga?e kak?no potla?eno strast :D

Plin je za kuhanje, elektrika je za razsvetljavo, diesel je za oranje, bencin... bencin pa je za vozit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.