Skoči na vsebino

Slike strel


Marko_mx-3

Priporočeno sporočilo

Kadar je kak?na nevihta u?ivam v strelah in grmenju seveda v varnem zavetju ali hi?e ali ustreznega objekta ker nikoli ne ve? kdaj bo udarila in kam, uspelo mi je pa tudi nekaj posnetkov strel, in v prihodnosti upam da ?e kak?en spektakularen kot so na tej strani http://www.lightningboy.com.

 

Bli?njica do ene od galerij

 

 

No pa ?e nekaj mojih poskusov:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh,ti si pa res mahnjen na strele!! <_< Mene strele uspavajo,sploh ?e je nevihtna no?.... da bi jih pa slikal,pa se ?e nisn spomno!! :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak ima svoje veselje

 

To je res ja,samo se pa resni?no ?e nisn kdaj spomno,da bi jih slikal....ne vem...je pa zanimivo gledat slikice!! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole sem pa jaz slikal na hrvaskem

ceprav se ne vid tok dober

 

a si z digitalcem sliku, sej so dobre

 

 

To je res ja,samo se pa resni?no ?e nisn kdaj spomno,da bi jih slikal....ne vem...je pa zanimivo gledat slikice!! :D

 

Sej je ?ist enostavno slikat z digitalcem ker samo pritisne? spro?ilc in ?aka? da se strela prika?e, ko se pa zabliska pa digitalc sam zapre zaslonko in s tem poskrbi za lepo sliko, sem probavu tudi z navadnim fotoaparatom s katerim se je dalo nastavljat zaslonko in ni bilo kak?nih posebnih rezultatov in tudi dost drago pride ?e nima? doma laboratorija za razvijat slike pa tudi zelo velik slik mora? nardit da je sploh kak?na taka kot je treba.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to je u photoshopu narisu!!! :hohoho::hohoho:

 

 

 

Ja je ni ?e? naravne lepote!!! :bravo:

(mislm da tud za kero ?ensko to tud vela)

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.