Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

?e moje vpra?anje. Moja Premacy je pred kratkim za?ela spu??at ?udne zvoke iz podvozja. No kak?en teden mi nekaj po?i oziroma se nekaj premakne v podvozju spredaj levo kar ?utim tudi na podnu pri stopalkah. Ko zavijem levo in tudi v?asih desno se sli?i "tok" oziroma ko nazaj poravnam volan kot bi nekaj spet sko?ilo na tisto mesto kot mora - spet zvok "tok". Gume mi pobira malo na zunanjih straneh kljub opravljeni optiki zaradi postrani volana (malo v desno je zamaknjen, ko ga poravna? med vo?njo gre avto malo v levo). Gume mi tudi malenkost trese spredaj od 110 do 130.

Volanska letev ima itak ko je ugasnjen malo lufta ?e odkar vem, hitro niha? levo desno-zvok ( "tk tkt tk").

Upam da ni volanska letev zani? na levi strani.

Mazda Premacy 2.0DITD 74kw 2005
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.