Skoči na vsebino

Xedos 9 alarm


Priporočeno sporočilo

Serbus jst mam eno te?avo pr xedos 9 alarmu. nvm kako bi ga izklopu ker se mi pono? ob?asno sam vklaplja in sumim da je pa? neki hin in bi treba zamenjat al izklopit.

najraj pa bi ga izklopu ?isto sam nevem kako. a ma kdo kak predlog kako? rad bi samo izklopu alarm vse ostalo pa bi moralo enako delat (zaklepanje, daljinc za avtomatsko zaklepanje). Gre za letnik 97. hvala!!

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni je bil isti problem z alarmom. Pri stre?nem oknu je ultrazvo?ni senzor ki zaznava premike v avtu. Odklopil sem konektor od tega senzorja in je bilo potem OK.

 

TCS off pa se pri nizkih temperaturah vedno pojavi pri v?igu avtomobila. Po parih minutah pa se vklopi nazaj.

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o hvala za odgovor. tole glede senzorja. alarm se sprozi k ni nobenga v avtu. sklepam da je pr teb blo isto. nekaj bo treba izklopit ja sam jst nevem kje. a to izklopim torej pri stre?nem oknu ali kje v ma?ini? hvala


hvala tudi glede tcs-ja. sem mislu da se je kej pokvaril.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsako vozilo (tudi moj motor) rabi signal z abs senzorjev v prvih metrih da potrdi delovanje tcsja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.