Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
Tudi sam sem imel to v planu. Imam že liste za železo doma. Na to pa smo jo uspeli celo ven spravit. Štok sem moral razstavit, se je baje enako naredilo ob vnosu.
-
Pa še en po okusu in kulisi po vzoru našega forumskega gazde za Mazde! 😃
-
Schurda mi dostavil iz Dojče 3 zaboje. No zdaj sta le še 2, ker s tretjim sem včeraj počastil prijatelje v Beli na pikniku. Zdajle pa LE enega zasluženega, po konkretno oddelanem fitnessu; namreč se nikoli ne "nalivam na suho" oz., da bi nezasluženo popival ter z alkoholom preganjal dowgcajt, haha.
-