Skoči na vsebino

kam za novo leto


uklopko

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav?

 

Glede na to da se bli?a novo leto in da je treba ?e po?asi rezervirat(?e ?e niste) in naredit plane me, zanima kam in kje boste praznovali?

 

Mogo?e imate kako dobro novoletno ponutbo ali predlog kje bi se ga dal za?urat?

 

P.S. s ponudbam na dan! :vesel:

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..a je d`place notr isti k ex OZ a ne?? Neki sm po tv-ju gledu pa se mi ni zdel n? druga?

 

 

Nis(m)o ga kej dost spremenil.Je pa hudo ob petkih...funky shizznit.Ob ?etrtkih je za ksne house frEEke, res huda muska.Ob sobotah pa trenutno aktualne bedarije. :whatever:

 

Drgac pa prid pogledat, dobis enga Islanda đabe... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej pa zakaj vsi slovenci rinete neki v Beograd??? Ne stekam...(razen ce ste iz tam originalno)

V Ljubljani je 100x boljs bit za novo leto kot pa v Beogradu (al pa mogoce sem tok navajen balkan zurov da me sploh ne ganejo vec)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej pa zakaj vsi slovenci rinete neki v Beograd??? Ne stekam...(razen ce ste iz tam originalno)

V Ljubljani je 100x boljs bit za novo leto kot pa v Beogradu (al pa mogoce sem tok navajen balkan zurov da me sploh ne ganejo vec)

 

Sedaj bo ?e ?etrto leto zapored ?urka z istimi ljudmi;privat zabava z ljudmi ki so nama zelo blizu in s katerimi se imamo vedno fajn, tako,da ostanem kar v Mariboru.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej pa zakaj vsi slovenci rinete neki v Beograd??? Ne stekam...(razen ce ste iz tam originalno)

V Ljubljani je 100x boljs bit za novo leto kot pa v Beogradu (al pa mogoce sem tok navajen balkan zurov da me sploh ne ganejo vec)

 

...jest grem letos prvi? za novo leto nekam ven iz SLO, zdej sm bil 2 al tri leta zapored v LJ (do polno?i zunaj potem pa v Bakusa) in sm se ?e naveli?u, no pa da ne re?em da je bil prej?n let program na kongrescu tolk v podnu da ?ist konc. V Beograd gremo pa za par dni, mislm da 29 pa do 1 in bo mal druga? a ne, pa ?e druge face bom gledu ne tko kot tuki v lj :)

 

 

Nis(m)o ga kej dost spremenil.Je pa hudo ob petkih...funky shizznit.Ob ?etrtkih je za ksne house frEEke, res huda muska.Ob sobotah pa trenutno aktualne bedarije. :whatever:

 

Drgac pa prid pogledat, dobis enga Islanda đabe... :D

 

...hmmm no sej na house so me eni kolegi ?e neki vabil tko da verjetn bom pr?u pogledat mal tole sceno :) :) ...kaj si ti tm manager,kelnar, varnostnik, dj :) :) al vse po vrsti, ker vidim da dela? reklamo, free drink ponuja? :) :) ...je pa fino ker grem potem lahko direkt pe? dam. :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Beograd je ZAKON.Tm je res taprav zur...tu v Lj mas ob 2 ze vse pijano in nasilno, tam se ga pa zura se tri dnji naprej, vsi pripomocki (pivo & vino & ciki & sampanjc :P:D ) so ful cenejsi hehe...hudo.

 

grega_ : vsega po malem LOL....ubistvu sem trenutno zaposlen v Areni pri bowlingu, prej pa v Sist3mu kot natakar...mened?er - i wish hehe.... :blink::danzoman::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej pa zakaj vsi slovenci rinete neki v Beograd??? Ne stekam...(razen ce ste iz tam originalno)

V Ljubljani je 100x boljs bit za novo leto kot pa v Beogradu (al pa mogoce sem tok navajen balkan zurov da me sploh ne ganejo vec)

 

Labi, kaj pa vem ... meni je v?e? folk. Dol ne hodim preko agencij, ampak s prijatelji in smo potem skupaj s srbskimi ?tudenti. Ni neka blazno turisti?no organizirana zadeva, kar mi je ravno najbolj v?e?.

 

Se mi zdi, da je malo druga?e tisto ko grejo ljudje v Beograd preko agencije in so potem vsi skupaj kot ovce in sploh ne do?ivijo bistva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo zdej sm pa 100% da grem v Beograd, sm ?e pla?u tko da :danzoman::ouje: ...dobr bo :), pa kon?no enkrat zuni SLO :) ....ma sej folk itak dol spozna?, ?ist odvisn kolk si komunikativn, kam vn hod?, jest vem da mi bomo itak po svoje bluzil, nam ponujajo neki za silvestrovo, 25EUR vstopnina v en klub pa take scene, kar je seveda ?ist preve? tko da, bo ?e fe?ta tak?na k treba :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Beli-grad bo zgleda okupiran z Mazda - Janezi! Ker mi se tut neki menmo, sej vem da so tale romanja mal obrabljena, sam je... ga, lansk let je blo Sarajevo, letos pa tole! :) Pa tut nikol se nism biv, pa vsaka stvar je enkat prvic!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

E vi sre?kovi?i.....jaz pa se ne obremenjujem ki bom za novo leto,ker to ?e vem en ?as.....v slu?bi!!!! :( Sn namre? de?uren ?ez silvestra,tak da drugo leto treba to nadoknadit!! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda!!!!! :(:(

 

 

Js se morm pa pohvalt da mamo od 23.12. do 3.1.06

kolektivca!!! :bravo::bravo:

 

Ql a ne?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

jaz grem 24 v moravce, 28. pa v bohinj do 2.1, praznovali bomo pod sotorom :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.