Skoči na vsebino

Zabave, glasba, ....


mazda gh

Priporočeno sporočilo

Sam si od DJ-jev na tak?nih in druga?nih prireditvah ?elim predvsem, da bi se zavedali, da so samo spremljevalni program in ne glavna atrakcija ter temu primerno prilagodili jakost glasbe. Ker, ?e se za mizo lahko "pogovarja?" samo tako, da se dere? na drugega...

 

PS: lani na pikniku je bilo OK

hja s tem se pa glih ne strinjam stabo..no strinjam se da na takih piknikih in podobnih stvareh ni DJ na prvem mestu kar je razumljivo oz.to sploh zame ni DJ ampak pa? nekdo k musko vrti za spremljavo..kar se pa ostalih dogodkou ti?e oz.kar se pa partyeu ti?e smo pa DJ-i glavne atrakcije ker folk zarad nas pride in mormo poskrbet da ga seka tko da se sploh pogovarjat nemor? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja s tem se pa glih ne strinjam stabo..no strinjam se da na takih piknikih in podobnih stvareh ni DJ na prvem mestu kar je razumljivo oz.to sploh zame ni DJ ampak pa? nekdo k musko vrti za spremljavo..kar se pa ostalih dogodkou ti?e oz.kar se pa partyeu ti?e smo pa DJ-i glavne atrakcije ker folk zarad nas pride in mormo poskrbet da ga seka tko da se sploh pogovarjat nemor? :)

Eni smo izgleda ze prestari za to kar je napisano v zadnjem stavku ... ;) Zato pa izgleda potem cveti trgovina s tabletkami ;) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni smo izgleda ze prestari za to kar je napisano v zadnjem stavku ... ;) Zato pa izgleda potem cveti trgovina s tabletkami ;) ...

nevem zakaj se vedno povezuje partye s tabletami..a po drugih festah kjer se spije alkohola na litre na osebo je pa use ok..pa je alkohol velik huj?a droga kot pa marsikatera tabletka ;) pa nism zagovornik ne enga ne druzga ampak ?alit pa me ni treba s takmi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e bi te globoko debate raj na privat al pa v chatu nadaljeval..

 

Smo ?e dorekl, da na tem na?em pikniku glasba ni v ospredju ampak le kot spremljava.

 

 

Se pa z veseljem pridru?im debati, ker sm tud sam aktiven DJ s povpre?no 2-3mi ?pili na teden na zlo razli?nih dogodkih, ampak o tem pa? v drugi temi.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nevem zakaj se vedno povezuje partye s tabletami..a po drugih festah kjer se spije alkohola na litre na osebo je pa use ok..pa je alkohol velik huj?a droga kot pa marsikatera tabletka ;) pa nism zagovornik ne enga ne druzga ampak ?alit pa me ni treba s takmi.

Tisto je bilo sicer napisano bolj kot ne iz zajebancije...

 

Sicer pa ... Kje pa sem te zalil? A to s tabletkami potem ne drzi? Zakaj pa se o tem bere vedno le v povezavi s takimi dogodki? Nisem se slisal, da bi se na gasilskih veselicah kaj na veliko dilalo s tabletkami ;) ...

 

Sicer pa tezko primerjas alkohol, ki zaenkrat ni na seznamu prepovedanih substanc... ali pa jaz nisem vec na tekocem... Sicer sem pa mnenja, da eni kot kaze rabijo taka "pozivila" (poleg alkohola seveda), da se sploh znajo zabavati... ;) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mojih izku?njah je ogromno farmacevtskih dodatkov tudi na cigumugi muski z juga, alkohola pa se res prete?no spije ?e najve? pri starej?ih, kateri pa nekak ne razumejo elektronike. Res je pa tud to da je kultura obna?anja zelo razli?na in je z alkoholi?arji dosti te?je delat.

 

Js pravm da naj gre vsakmu svoje in da ni noben kakorkol bol?i ali slab?i, zdravo itak ni n? ampak kogar skrbi za zdravo zabavo je enostavno doma na kav?u s kakavom v roki in sam seb poje kekca :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.