Skoči na vsebino

Cenovna razlika med 16'' in 18''


Odisej

Priporočeno sporočilo

Zdravo

 

Da malo obudim ?e to temo. Priznam, da sem zaradi precej ve?jega izbora gum pri 16'' tudi sam ?e nekajkrat pomislil, da bi se odlo?il da grem na 16'' in me zanima ali je dejansko kdo to naredil? Mika me predvsem zato, ker se pozimi res zelo malo vozim in sem razmi?ljal o Michelin crossclimate gumah, ki pa jih za 18'' dimenzije ni. Se pa tudi sam spra?ujem ali je to res sploh dobra opcija in tudi res je da avto malo bolje izgleda z 18''.  Kot pa so nekateri povedali pri porabi in udobju ni bisvene razlike.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej, brez veze komplicirat. Konec koncev naredi slede?e. Kupi z 18kami, kupi zimski komplet z 16kami in se vozi poleti na 18kah toliko ?asa, kolikor ti bodo zdr?ale. Pol jih pa vzame? dol, proda? ?ez 4 leta samo feltne za 200-300?, menja? letne in zimske na 16kah in si re?e. Simpl as that :) Pa te bo najmanj stalo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.