Skoči na vsebino

Alarm omejitve hitrosti


Odisej

Priporočeno sporočilo

?e tegale ne bom hitro re?il, me bo spravilo ob ?ivce. Domnevam, da sem v?eraj nevede nekaj pritisnil (danes bo komaj en teden kar imam avto, FL M3) in se je za?el ogla?ati alarm omejitve hitrosti. To je videti tako, da tam, kjer je sicer povpre?na poraba itd. med katerimi preklaplja? s tipko INFO utripajo?e poka?e hitrost 30 km/h in zapiska. In to VSAKI?, ko prekora?im 30 km/h.

 

Grem gledat navodila in pi?e:

 

Na?in alarma omejitve hitrosti*

Prikazana je trenutno nastavljena hitrost alarma omejitve hitrosti. Hitrost, pri kateri se spro?i alarm, lahko spremenite.

OPOMBA

Ko vklopite prikaz nastavljene hitrosti alarma omejitve hitrosti, se isto?asno zasli?i pisk. Prikaz nastavljene hitrosti nekajkrat utripne.

Alarm omejitve hitrosti nastavite s tipko INFO.

 

Na drugem mestu pa pi?e:

 

Alarm omejitve hitrosti*

Sistem alarma omejitve hitrosti s kratkim zvo?nim signalom in opozorilnim prikazom opozori voznika, da je prekora?il nastavljeno omejitev hitrosti.

Hitrost, pri kateri se spro?i alarm, lahko spremenite. Glejte Potovalni ra?unalnik in tipka INFO na strani 4-29. (Kar me vra?a na prvo omembo tega.)

 

In to je vse. Klinc pa taka navodila. A je kdo pogruntal kako se to nastavlja oz. izklaplja?

 

?e pritiskam tipko INFO namre? kro?i med ?tirimi podatki (kot vedno), omejitve hitrosti ti pa ne ponudi.

 

Mimogrede, moj INFO gumb nima kot ameri?ki modeli nad in pod seboj tipk + in - pa? pa >> in <<.

 

post-9441-0-91746300-1485324413.jpgpost-9441-0-18901900-1485324422.jpg

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej na infotaiment pod Setup - lahko da so tja kaj prestavljali

 

Na?el zakopano nekje v nastavitvah. Navodila so zavajajo?a in napa?na. Na osnovi prebranih forumov drugod, sklepam, da so SLO navodila prevod ameri?kih, kjer pa so nekatere stvari malo druga?ne. Domnevam, da zna takih pasti biti ?e ve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.