Skoči na vsebino

Prodal bi Mazdo 5 - kupil pa CX5 - vpra?anja


Marko Zorec

Priporočeno sporočilo

Zdravo,

 

Imel sem 323F, zdaj imam 5ko, razmi?ljam pa, da bi jo prodal (2009 letnik), dokler dobim ?e kaj dnara za njo.

 

In bi kupil CX5. Zanima me, koliko dra?je bi bilo v tem primeru vzdr?evanje avta? Pnevmatike, redni servis, popravila, poraba goriva, zavarovanje in registracija itd.

 

Bi kupil novega? Nisem ravno sicer najbolj naklonjen kupovanju novih avtov - do zdaj sem vedno kupil rabljene - pa vendar mogoce ni napacno razmisljanje, da ce nameravam avto imet recimo slabih 10 let, ni tako neumno kupit novega in met ?mir? ter malo u?itka?

 

Pla?ujem 10 let recimo 180 ? mese?no namesto 7 let isto cifro - v prvem primeru za novega, v drugem za rabljenega?

 

Je kdo naredil podobni prehod iz enoprostorca na -SUV?

 

?e novega, bi kupil z osnovno opremo - najcenej?o varianto bi znal dobit med 22 in 23 jurji. Zdi se mi lepa cena za tako dober avto, mogo?e celo podcenjen, imam ob?utek, da zavzema mesto krepko visoko v srednjem razredu,,,,,?

 

Hvala za mnenja,,,,,

 

Lep pozdrav, Marko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp..jaz sem imel Mazdo 5 benzin in zamenjal staro za novo CX5 benz.sem dobro prodal mazdo 5 in dobil dobro ceno za novo CX5 ..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.