Skoči na vsebino

CX-3 vs CX-5

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

V Avstriji je ze po ceniku drazji za 2.000? kot pri nas... Pri nas se Emotion zacne pri 23.990? oz. 24.090? (nevem, kaj pomeni IPM v nasem ceniku), v Avstriji pa 25.990? 

 

Avstrijski cenik >> https://www.mazda.at/assets/austria/Brochures/Mazda_Preisliste2018_255x210_JULI_final_AT%20(1).pdf

Slovenski cenik >> https://www.mazda.si/assets/slovenia/Pricelist/Mazda-Cenik_mar2017_210x297-Dealerji.pdf?epslanguage=en

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Kako je pa z garancijo pri teh Mazdah iz Nem?ije?

3 leta ali 100000 km. Lahko se dokupi ?e za dve leti.

 

 

Napisano

Kaj pa garancija v SLO? Enako? Koliko stane cca za dokupit 2 leti?

Ne vem. Mislim, da so mi jo ponujali za 500?.

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Pa ne samo to... pazi tole...     MOK, ga je obvestil, da mu vdirajo v e-pošto. Mestna občina Kranj ga obvešča - pa sej so boljši kot obveščevalne službe... svašta, kaj tale izjavlja. To je paranojik prve klase in kot kaže precej nagnjen k samopoveličevanju in pretiravanju kako je pa edino on pomemben. Že dolgo nisem videl nekoga, da bi se takole nosil kot pav in kikirikal kot ta glaven petelin iz svojega malega kupa gnoja.    Me zanima kaj bo zdaj naredil... pred volitvami se je hvalil, da so overili notarsko, da z JJ ne gredo v koalicijo. No kaj pa zdaj? Glasove je dobil, ker je volilcem razlagal, da ne gre z SDS-om. Kdo torej je dvoličnež in preVirant 2.0, če bo prelomil obljubo takoj na začetku? Glede na njegovo gobcanje mu torej edino preostane, da gre v opozicijo se zlekne na stolček pobira poslanski denar in oponaša Zmaga Jelinčiča. Ja Zmago je bil precejkrat v parlamentu in nikoli v vladi, ker je raje pobiral denar za nič dela in Stevanovič zgleda tudi en tak tip mutivode.
    • Ja, ko je pa firma pa vplivništvo. Potem pa pride otrok, pa drugi otrok, pa zmanjka časa za prejšnje aktivnosti kar nekaj let in je slaba volja. Po svoje razumem, naravi se pa gladko jebe za naš življenjski stil. Samo hoče, da se razmnožujemo. Včasih ženske vsega tega niso imele...   Ampak - vsak se sam odloči, da bo starš. Nobeden nikogar ne sili v nič.
    • Samo holob pa Janković pa sta res poštenjaka ni kej. Kdor ju je volil "svaka čast, nje" 🤣
    • Ja ampak, napisal si, da so v višjih colah, pa so še vedno istih dimenzij?
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.