Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
Ne razumeš ti te logike... če bi bil Golob bi bilo ziher čez 2€/liter. Tako, da hvala JJ, da je zrihtal konec spopadov na BV. Si videl, sam JJ pride pa se Trump in Bibi kar podelata od strahu.
-
Ja,samo,kaj je v bistvu fuč...baterija al polnilec...k moj identičen polnilec je bil enih 7€ se mi zdi🤔... Hmmm,jaz pa v bistvu polnilec še niti preizkusil nisem😂....da vidim🙄
-
Ta je performance serija. Niso imeli druge za zamenjat. Sem vrgel nazaj v avto in naročil dve nove baterije na netu🤣 Še vedno lahko vse skupaj dam na bolho.
-