Skoči na vsebino

Adaptive LED Headlamps (ALH)

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Kako noću voziti autocestom pomoću LED podesivih svjetala? Mogu li uključiti duga svijetla i zaboraviti na njih do izlaska s autoceste? Treba li ih ponekad ipak isključiti?

 

Google Prevoditelj:

Kako po avtocesti ponoči voziti z LED nastavljivimi lučmi? Lahko vklopim visoke grede in pozabim nanje, dokler ne stopim z avtoceste? Bi jih morali včasih izklopiti?
 
 

 

Napisano

V vecini primerov so lahko dolge luci prizgane. Problem je edino, ce recimo snezi ali so kakrokoli slabi pogoji za senzorje, ko se sistem izkljuci... in takrat kar prizge dolge luci brez avtomatike... Logicno bi mi sicer bilo, da v takem primeru preklopi na kratke luci... Sicer dobis na zaslonu opozorilo, da je nekaj s sistemom narobe (SCBS)  ... takrat je treba rocno izklopit dolge luci ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • ...čakaj...a ti to resno?!!!
    • Ampak kaj ma luknja veze z ženskami (Ok, tole se ni slišalo najbolje)? Da bi nekdo naredil diverzijo v vesolju in s tem ogrozil sebe in kaj ma to povezavo z ženskami?   Prej bi človek rekel, da je nekdo luknjo naredil že na zemlji, mogoče celo po nesreči, kerj e zvrtal na napačnem mestu. Oziroma, delovodja naroči naj zvrta luknjo za bohvedi kaj in ta jo zvrta na napačnem mestu. Pride delovodja in išče, luknjo, kjer bi morala bit za bohvedi kaj in ker jo ne najde, naroči nekomu tretjemu, da jo naredi. Prvotna luknja pa ostane.   Kapsula je kovinska in kdorkoli bi vrtal v vesolju se bi moral prabit skozi centimeter in pol debelo kovinsko steno in ker se zvok prenaša po kovini izredno dobro bi ostali astronovti slišali tako vrtanje.
    • To je čisto možno, da bo izven vlade.   Je pa navadno tako in to je splošno znana skrivnost, da v politiki vedno uspevajo tisti, ki imajo vsaj malo masla na glavi. Zakaj? Zato, ker jih določene strukture s tem držijo za tisto tam spodaj. Te tiči, ki so šli v politiko to vedo, da so položaj dobili, da bodo izvajali po nareku in da v kolikor ne bodo se bo zgodila objava informacij. Recimo tudi Trumpa in še marsikoga držijo v šahu, tudi z Epsteinovimi fileti in če ne gre nekaj kot bi moralo pač pritisnejo na Epstein button in ljudje so v velikih težavah.   Zakaj torej levice, po tvoje, nihče ne mara. Mogoče zato, ker nimajo nahrbtnika, mogoče zato ker delajo mimo naročil kapitala in so ravno trn v peti tem, ki jih ne morejo za nič držat. Lahko da je to ta faktor nezaželenosti oziroma celo zavidanja, ker nimajo svojega gospodarja. Ne vem, vse je možno... pa da ne bo pomote, nisem volilec levice, ne raznih Socialistov in nikoli tudi nisem bil... je pa levica ravno zato zanimiva stranka, ki je dejasnko verjetno ena redkih, ki je neodvisna in nikomur nič dolžna. Ja in zato gre marsikomu v nos.
    • A veš kaj mi je smešno, da bi bilo obratno in bi pri Holobu tole naredili in spravili izraelce vohunit za političnimi nasprotniki. pa bi to ven prinesel kak Bojan Požar, al pa Boštjan M Zupančič. Takrat bi bila tvoja razlaga pa diametralno nasprotna in bi ti tulil o veleizdaji in prodaji suverenosti nekim kvazi mosadovcem. Štos je samo kdo to naredi ne pa opredelitev glede samega dejanja neodvisno od akterjev oziroma protagonistov.   Ja če bi Holobnjak to naredil bi danes Slovenija gorela... pa ne mislim dobesedno ampak po medijih, socialnih omrežjih in bohvedi še kje. Ja s Holobom bi bilo dejansko konec, če bi si to privoščil (njegovo volilno telo ne odpušča), kot je bilo konec z Nixonom, ki je naredil podobno. A ko naredi JJ in njegov klan smo pa kakor nekako navajeni, da on take stvari počenja in takrat samo sprožijo kletne aktiviste z nalogo zaspinat vso zadevo in nekateri veselo nasedate.   Če je Slovenija dejansko pravna država z visoko integriteto mora zadeva priti na sodišče pa bo tam pobič razlagal, kdo koga pozna in kolikokrat so se pogovarjali o bližnjevzhodnih zadevah. 
    • hehe, zadel si... stojijo in gledajo pa zraven še kakšen krogec narišejo, da se zdi kot, da se nekaj odvija.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.