Skoči na vsebino

Mazda Letak


pierce

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 69
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

UHH....zdejs em videl slikico moje mazdice, ko je imela ?e cel pobarvan odbijac...?mrc....ampak ima vseeno sexy rito :P:ljubezen:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?el sem ?e Modro mogo?e bolj zanimiva??

@David lahko pa ti jo grem z avta dol trgat srebrno imam gor na ?ipi, tale bi pasala?

 

Mazda 323, ali ima? mogo?e ?e tisto modro nalepko? Sem jaz interesent, samo povej kak?na modra barva je in koliko je velika in kam priporo?a?, da bi jo nalepila na mx5? :P

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V priponki je nalepka v cdr formatu (verzija 11) in ai formatu (verzija 7).

 

lp

 

Sem ?e "dol potegnil" - hvala! Sedaj pa na delo - gnjavit majstra - hehehe!!! :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tedi naj ti bo...ti jo z vsem srcem predam..... :P

 

 

Sicer pa hm...evo ?e bo tomi stiskal pol ni panike, najraj?i bi belo imel da jo poknem na ?ipo, ?e pa tega ne bo bom pa tudi rde?a kul... :hudicek:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.