Skoči na vsebino

Mazde 323f - precenjene


Grega_

Priporočeno sporočilo

Ne glede na to da so mi mazde zelo ok in smo na njenem forumu, ampak ?e vedno se mi zdi da se da za ta denar dobiti tudi kaj ve? od avta kot v primeru 323 F! <_<

 

Ne vem zakaj nekateri tolk pljuvate ?vabote, ker nasplo?no glih ne veljajo za slabe, nisem niti sam ljubitelj golfov, ampak ?e smo malo objektivni, pol si moramo ho?e? - no?e? priznat par stvari! :D

 

Grega, kaj pa sploh pomen tale GT, to je zihr kratica Gate Trga! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 64
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Se strinjam z Dandotom in ostalimi... res, da se na prvi pogled zdi draga oz predraga glede na letnik in opremo... samo bolj, ko se spozna? z ostalimi primerljivimi avtimi na trgu, bolj vidi?, da je vredna svojega denarja in izbire, avto je vsekakor nekaj posebnega (4 vratni coupe, kar nekaj zanimivih, tej mazdi lastnih detajlov v notranjosti, za ta letnik ?e kar sve?a oblika, sploh spu??ena in z litimi plati??i) , pa ?e ne vidi? ga za vsakim vogalom (?eprav tako malo jih spet ni)... zdi se mi tudi, da nov avto takrat ni bil poceni (z nekaj opreme slabih 4 mio)... sam sem se ?e poigraval z mislijo, da bi ga prodal, samo mislim, da nima smisla, dokler ne bo denarja za res orenk avto (se pravi, da mi ne bo te?ko dat cca 5-6mio in da bom mel druge stvari v lifu ?e po?lihtane) bo ta prav fino slu?ila svojemu namenu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne glede na to da so mi mazde zelo ok in smo na njenem forumu, ampak ?e vedno se mi zdi da se da za ta denar dobiti tudi kaj ve? od avta kot v primeru 323 F! <_<

 

Ne vem zakaj nekateri tolk pljuvate ?vabote, ker nasplo?no glih ne veljajo za slabe, nisem niti sam ljubitelj golfov, ampak ?e smo malo objektivni, pol si moramo ho?e? - no?e? priznat par stvari! :D

 

Grega, kaj pa sploh pomen tale GT, to je zihr kratica Gate Trga! :hohoho:

 

 

Sj ne da pljuvamo po ?vabih, sam ?e ho?e? avto primerljive velikosti z isto opremo te pride glih tolk kot ena 323f.

 

Sj res da dobi? npr. golfa III isti letnih za dost manj dnara, sam ?e pa ho?e? da ma vsaj 90 KM pa el. ?ipe, pa el. ?ibedah, pa servo pa ?e kaj ko je pri mazdi v serijski opremi te pa pride tudi tolk kot ena taka mazda!

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oi!

 

Evo, jst se vedno nic kupil ;)...(glavni razlog je trenutna prerazporeditev financ)

 

Sledim pa ze nekaj casa cenam ...

Se cisto strinjam, da je to avto, pri katerem res dobis vec opreme in dolocene garancije, da bo "delal"-za isto ceno, pa pri marsikaterem drugem vozilu ne.

Kar se pa samih cen tice so na oglaih dostikrat res prenapihnjene, ali pa se prodajalcem niti malo ne mudi pa vztrajajo pri svojem.

Tko pac je.

Ko bomo mi prodajali, bomo verjetno tut probal iztrzit cim vec.

 

 

Grega, modra(l.95) je po moje tista, ki sem jo opisal v temi mali oglasi, tip jo je takrat ponujal za 550k.

 

Se eno modro (l.96) Oglas1 prodaja ze dva meseca-cena je bila nastavljena 700k

 

Srebrna,tudi ze dva mesecaOglas2Z 700K, spustil na 650K

 

Modra (l.95, 130 000km, vsa oprema, 1.lastnik), je sla takoj isti dan, ko je prisla na net-nastavljena 700K?

 

Srebrna, z vso opremo, 95 000km, kupljena 1 mesec nazaj za 790K od posrednika,zdaj jo pa ata pod pretvezo penzionerja prodaja za 890K??

 

Aja, do Dandovih dveh se nisem prisel- lahko, da ima desc dobre masine za pravi denar?

 

Pa se dosti je takih, samo malo se selijo z ene oglasne strani na drugo...

 

Tiste taprave, poberejo preprodajalci, se preden se oglas objavi, al pa se prodajo se isti dan.

 

Res pa je, da ima vsak avto svojega kupca...

 

Jst vem, da 800K sigurno ne dam-grem raje na Xedosko...

 

 

 

Grega, ti samo mej dnar v zepu pa bo vse reseno- 323P-tale je bla od ene mame kuplena za 400K-glej kolk ji je v enem dnevu cena

zrasla? :rispekt: -bi clovek kr preprodajalec najraj ratu... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fresh zzeellooo iz?rpno, full dobr, vidim da ima? cel trg pregledan :bravo: oz. vse pod nadzorom.

Modro si mislil tole: http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=638457 - ta se je prodajala za 550k, sam zgleda da je ceno zdej dol snel.

 

Za srebrno ne dela oglas, daj ga prosim popravi, da malo pogledam zadevo, ?e ni ?e ?la. Za tisto drugo srebrno katera ima 95.000km tudi ?e nisem zagledal oglasa. Si morda mislil tole http://avtooglasi.com/index.php?lang=si&st...=&avtoid=020846 - samo tale je kilometre sfalil, verjetno jih ima 145k.

 

Tale ?e ne ve niti kolko prestav ima:

 

http://avtooglasi.com/index.php?lang=si&st...=&avtoid=013810

 

Druga?e pa zanimivo, sploh nisem vedel za to stran in zgoraj niso enako kot na avto.net-u.

 

Druga?e pa malo gledam tele samo so cene previsoke:

- http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=617477

- http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=634142

 

Tista, ki sem jo imel ogledano je pa ?la v enem tednu. Kot sem opazil se prodaja tudi ena gt-jka, samo ni fotk. Zdej ?e dam 800k ho?em da ma avto vso opremo pa da je res vredu.

Pri Xedos je pa tkole, 1.6 ne pride v po?tev, pri 2.0 V6 je pa ?e registracija zame okol 200k (motor ma verjetno enak kot 323g gt - vsaj po kw tko vidim), pa tudi dobro xedosko te?ko dobiti. Jest mislim da Xedos ?e ni zame :blink:

Preprodajalci so pa itak razred zase tko da,.....v nedeljo grem mal pod lipco, ?e bo kdo iz malo bolj oddaljenih krajev kak?no pripeljal pa da jo mal pogledam. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oi!

 

Tista s 95000 bi morala biti taleSrebrna

 

 

Se mi zdi da je to to-kupu za 790K in takoj drugi dan nastavil na 890K, pol je sla pa dol z avto neta in na avtooglasi.com.Jst sem se predolgo odlocal in ko sem koncno klical v trgovino je prodajalka rekla, da je tipson neki mutil in na teto prepisoval...

Ne vem,poklici, ce je to ista. mora imet okoli 95000 km in registracijo nekje do srede februarja...

 

 

Avtooglasi.com je pa ocitno stran, kjer ponujajo vecinoma s stajerskega konca.Se mi zdi da na avto sejmu pofotkajo in ti sami objavijo, ce se seveda strinjas...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred cca. enim letom - feb 2005, sem malo gledal 323 F BA, GT seveda, no in sta bili dve na avto.netu, obe rde?i, obe letnik 98, pa ena je imela ceno 890, druga pa 1.600 pre?ernov, pa sem hotu it to za 890 testirat, pa je bila prodana isti dan ko sem videl oglas, aja pa imela je ful op?n! Drga? pa sta imeli obe cca. 90000 km, oz. ena 88000 ?e se prov spomnem, druga pa neki mal ?ez 90, a je kdo s foruma kupu tole za 890, oz. prpravleni so jo bli dat za 800, je blo pa jasno re?eno da je avto iz italije prpelan tik pred tem! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

symon evo ti ?e eno http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=634462 :D

 

..men se pa zdej nekaj tak?nega ponuja http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=575056#, oprema ista, sam da je 1.9 TD pa ?e klima zraven, cena pa ornk ni?ja od tele. Sam mi ni do telih italjanov, ?eprav za silo bi blo. Za dost manj bi dobil tudi alfa 156 jtd.....sam matr ej, ho?em mazdo oz. vsaj japonca ampak jih je v italiji dost mal...vsaj teh letnikov k jih jest i??em 96-99 :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je ?e mo?nej od gt-jke ?zmeden? ...samo prestaro in po vse verjetnosti tudi zgonjeno do amena....ker 15 let je zihr ni noben ?paru <_<

..sam cene pa glih ne dr?ijo ne vem kolk, evo en primerek http://www.autoscout24.de/home/index/detai...tsg_detail_bild

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tut o teh letnikih sem ?e razmi?ljal samo... Zakaj bi nabavljal tole, ki je najbr? ?e preve? predihana, manj varna in opremljena, ?e lahko ?e malo na?param, prodam tole in imam recimo l.97 ali celo novej?o. :danzoman: Ker potem kupujem avto za malo dalj?e obdobje. Saj ve?: dokler bo ?lo, pa magar ?e 10 let! Ampak kje je ?e to. :mi pijemoo: Zadnje ?ase ne na?param niti 30 jurjev mese?no.... :whatever:

Druga?e pa naj ti svetujem nekaj, Raje malo po?akaj in kupi nekaj bolj?ega. ?e se bo? zagnal in kupil zdaj nekaj samo na podlagi cene in letnika bo? ?ez pol leta ugotovil, da to ni to kar si hotel. Vsaj jaz to vedno bolj ugotavljam. Imam super avto, dokaj zanesljiv (malenkosti gor ali dol), prakti?en ampak ni to kar "rabim" jaz. Nekaj kar ima ?e serijsko ?porten duh, se da dodatno natunat in porihtat :ouje: (pa ni nujno, da bi avto rihtal, samo da vem, da se dobi dele, da se lahko hvalim kaj se da lahko na avtu naredit :P:D ).

Skratka po?asi in zanesljivo i??i avto! Ne bo ti ?al. Raj?i daj tistih 20 jurjev na mesec zdajle za avtobus kot pa takoj ko bo? kupil avto nanj ?e 50 jurjev za popravila...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res ja, samo avto rabim, ker sem brez njega mrzu :blink: ...opcij je sedaj tako ali tako kar nekaj. No sej mo?nega avta ni ne vem kak?en problem kupiti, samo problem je potem vzdr?evanje, registracija, tankanje ipd., sej tud jest bi mel mo?n avto samo kaj mi bo 150 konjev za po mestu.....nism pa tak ?lovk da bi dal vse za avto in v njega potem pa ?e na kofe ne bi mogu it. Raj mal slab?ega oz manj mo?nega pa grem potem ?e komot na morje, ga normalno ?uram pa ?e kej na?param ipd., peljem se pa tud lahko 160-170 km/h z manj mo?nim avtom. Jest bi tako ali tako samo styling naredu ker v motor posegat se ne spla?a, raj potem kupi? avto k je mo?nej?i ane. Seveda ?e bi imel miljone pa ne bi blo nobene panike :bravo::danzoman:

 

..?e predno sem mazdo kupil sem nekaj tak?nega gledal http://www.autoscout24.de/home/index/detai...tsg_detail_bild , oz. vsaj 2.0 motor, samo ra?unica se ni iz?la :( ,sedaj so pa v opciji italjani sam niso glih po mojmu okusu, sej lepi so sam kaj k delajo probleme.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon, mo?nej?i kot je avto, tolk bol mu mora? dat dihat! :hohoho:

 

Ja tista primerca je precej bl posko?na kokr kera kol serijska mazda 2.0, to je 100 %, me kar mika da bi jo ?ov mal pogledat, samo nazunaj mi je pa bl tko-tko! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.