Skoči na vsebino

Piss on Japan!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

V?eri zve?er, okol 21h, sem se vozil za enmu kliotom, se mi zdi dom?alske tablce, pa tip ful ti??i stroja in prehiteva, pol pa se na semaforju znajdem direkt za njim (zavijanje levo proti meng?u iz trzinske obvoznce), itak ?tarta ful na mu?ko, jaz pa penzionersko, pol pa le malo uklopim mo?gane in vidim, da ima zadaj napis Piss on japan, oz. imel je enga grdobca narisanega (mogo?e kar sebe), kako izvaja malo potrebo na japonsko, pol pa itak je sledilo prehitevanje, tko kot se spodobi, ?eprav sredi meng?a ni glih tok lahko, ?e posebi ?e un ful ti??i in je imal se mi zdi 1.6 16v, pol pa sem mu ?e nabil zadnjo meglenko! Tale napis me je pa? res ogrel na delovno temperaturo - ljubitelj japoncev, nimate kej! :angry:

 

Mogo?e je tip pa? ljubosumen na kak?nga svojga kolega, ki mu je babnco spelu in ima kak?nga hudga japonca, on pa pa? kliota in je frustriran ko svinja :bravo: , ne re?em ?e bi tak napis videl na kaki Meci SL 500, tam bi biv vsaj razlog, da si je pa? izbral svoj stil avta, ?e vedno ni zato glih treba druge ?alit, al pa si takega napisa pa? ne sme? preve? osebno vzet! :ne vem:

 

Za naslednega japan ?oferja, ki sre?a tega kliota, predlagam, da kar pribremza v njega, pol pa mu da ?e dve okol kepe! Temu se re?e demokracija po japonsko! :vesel:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vsak ima pracvico izra?ati svoje mnenje pa ?eprav na ?uden na?i, ker ?e bi na kak?nem forumu imel tak napis na svojem podpisu bi ga po hitrem postopku odstranil.

 

ReDevil ne zdi se mi prav da gre? nekaj dirkat znjim ?ez menge?, na cesti med meng?om in trzinom ?e ne pa ?es mesto

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mislim, da oseba s takimi nalepkami tudi poka?e svoj primitivizem, komplekse in nivo kulture nasploh, tko da ?koda se na njihov nivo spu??at! <_<

 

Je pa bila moja reakcija res mal otro?ja, samo pa? nisem glih preve? hladnokrvne narave in vse se je zgodilo v momentu, branil sem japan ?ast! :bravo::P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak lahko izra?a svoje mnenje saj smo navsezadnje v kolko tolko demokrati?ni dr?avi;ne zdi pa se mi ni? narobe,?e je mel to tip na svojem avtu, tudi marsikateri Ducati fahrer ma to nas vojem mopedu.

Po?asi me na tem forumu za?enja motiti tale kompleks-Japan ?ber alles in neka superiornost Mzade ter ostalih japonskih znamk.

Upam,da ne bo po?asi postalo kot na Honda forumu.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak lahko izra?a svoje mnenje saj smo navsezadnje v kolko tolko demokrati?ni dr?avi;ne zdi pa se mi ni? narobe,?e je mel to tip na svojem avtu, tudi marsikateri Ducati fahrer ma to nas vojem mopedu.

Po?asi me na tem forumu za?enja motiti tale kompleks-Japan ?ber alles in neka superiornost Mzade ter ostalih japonskih znamk.

Upam,da ne bo po?asi postalo kot na Honda forumu.

lp vuk

 

 

!!!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja se podpi?em ?e sam odspodej.... no?em bit pristranski ker nisem nikoli favoriziral nobene firme bla bla bla...

 

Mislim da vsak hvali svojega konja.... neglede kake pasme je..... al je Lipicanc al pa hanooveranc...al pa navsezadnje arabec.....

 

Normalno je v ?love?ki naravi da vedno hvali? kar je tvoje.... tako kot najbr? v tem primeru!

 

 

 

 

KAkorkoli..... chill out people.... da res ne postanemo konkuren?ni mobisuxu... :rispekt:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, ?e nekaj, sama reakcija ter prehitevanje in blendanje z zadnjo meglenko se mi pa zdi milo re?eno skrajno butasto. :angry: S tem samo poka?e? nivo kulture...kot, da se gremo kdo ma dalj?ega :whatever:

Kaj nismo ?e nekaj debatirali o ?rnih ovcah...

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kuoga?

 

ReDevil,je branu japonsko ?ast.

Pa primitivizem gor al pa dol!

?e bi po celem svetu blo tak ko je na japanu,bi pa blo po?lihtano. ?e kej zaf..a?

adijo jajca!

Tak smo pa mev?asti pa se pustimo vsakmu je*at! Pol pa mamo demokracijo,kjer so vitamin-kripelni vodje!!! Pa to so ?e politi?ne teme:(

 

One point goes to Mazda-ReDevil!

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne bo pomote, ne trdim da imajo japonci edini dobre avte, men so jim nem?ki ?ist enakovredni, ampak tako je pa? moje mnenje! <_<

 

Kakor sem odreagiral, pa? sem, malo tudi ?e pod vplivom polcijske kazni eno dobro urco pred tem, nasploh pa velikokrat namesto da bi 2 krat premislil preden nekaj re?em, zna biti v praksi glih obratno vse skupi, podobno je bilo tudi s to provokacijo! :P

 

Zdej kolko je pa vsakemo od vas v?e? moja reakcija, to pa se ne sekiram kej prov dost, pa tut je kar je in te?ko se za nazaj kaj spremeni! :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

boh ne dej da bi se Mazda in Honda sparile: bi ratal kot en pes me?an?ek, brez rodovnika (Manda al pa Hozda, he he)

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Priam,ReDevil al kaj si ?e, zdaj si ?e ratal zvezda Mobisuxa... :whatever::lol:

 

jp, zdaj ga bojo tam strokovno ocenili najbolj vzorni in odli?ni ?oferji dale? naokoli...

 

@ReDevil: predlagam da skulira?, pa naslenji? pusti? veselje takemu "kekcu" in njegovi nalepki...

je verjetno bolj zdravo za tvoje ?ivljenje in denarnico :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.