Skoči na vsebino

Pomoc....kriz na poluosovini!


Priporočeno sporočilo

Kao prvo neznam za neke dijelove nazive na slovenskom pa cu ja to napisat kak znam!! :ne vem:

 

Prije jedno tjedan dana imao sam nezgodu sa autom....uglavnom potrgal sam vilicu, rezonantnu kutiju, blatobran, kriz na poluosovini i jos neke sitnice!!

Ovdje kod nas u hrv sam sve zive obi?o i provjerio ali nigdje nemogu naci taj kriz za kupiti novi!!

 

Dal netko mozda zna dal bi se to moglo kod vas naci ili nabaviti negdje???

Evo i slike u prilogu -

Ovo je taj strgani...

Objavljena slika

A ovo je iz mazda manuala gdje se to nalazi...

Objavljena slika

 

Pa ako neko zna nek javi....ili u krajnjem slucaju ako netko ima taj dio rabljeni pa da ga proda!!

 

P.s. - tu kod se moze to narucit u ovlastenom Mazda servisu ali skupa sa poluosovinom i to dojde oko 60-70tisuca tolara!! A toliko opat nedam za to!!! :ph34r:

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jesi probo zvat mog mehani?ara, onog ?iji broj sam ti dao?

 

?ovjek je mr.dr.sc. za japance, pa da ?uje? kaj ti on ima za reći, mo?da zna za kaj takvog

 

Joj ja sam skroz zaboravio na njega!!! :huh:

Zovem ga danas!!! Samo da najdem broj!!! :D

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Thnx to Jelen------evo sad sam se cuo sa tvojim mehanicarem!! Ima i taj kriz i jos neke sitnice!! Znaci i to je rijeseno!! :bravo:

 

Thnx i mazda323f - ne isplati mi se skroz gore do tebe ici....ipak sam naso i ovdje za istu cijenu taj kriz!!

 

Samo sad jos da dobim napokon tu placu i onda shoping!! :D

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.