Skoči na vsebino

Reno pet


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Zadeva je slede?a:

 

na? picopek mi ponuja svojega renoja 5, da mi ga da za d?abe :bravo:

 

On si ga je kupil, za svoje potrebe in isti dan ga je od zadaj zadel tovornjak (razbita leva zadnja lu? in malo noter udrta zadnja havba, ni? prov hudega), potem pa mu je lastnik tovornjaka namesto kupona raj?i kupil drugega R5 in zato mi je pripravljen starga podarit! :P

 

Zdej me mika, da bi ga imel, ?e ne druzga za v hribe, ker to hodim polet ful pogosto (ko kmalu enkat spet montiram spredaj svoj plug - 11 cm od tal, adio hribi) in pa mogo?e bi ga lahko vozil pozim, ko bi mazda (oz. zna bit kej druzga namesto nje) spala zimsko spanje! :danzoman:

 

Lahko pa bi imeli magari mi forumovci en svoj skupen avto, za razne lokalne Kolin MKRI scene, ker podarjenga konja se ?e vedno lahko predela v klobase! :ouje::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..haha..tale je dobra, mu je kar drugo petko kupu al kaj...jo je dobu cenej kot zadnjo lu? :hohoho::hohoho:

..seveda da vzemi in odbdr?i a ne, za hecat se pa fjakat okol bo dobra.

Lahko je pa Mazda club car....imam ?e predstavitev v glavi...tkole temno iz ozdja pa tist dim spustimo in potem se pripelje...napovedovalec pa pove....Madza forum Slovenia present first club car......reeennooooo 5 :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najlep?e je pozimi ko je 50cm snega in leti? ko nor nekje med njivami, da sploh neeve? ?e si na cesti al na njivi :)

 

 

 

To to pa skorej ne verjamem...... to ?e landijem od fotra komaj premagam..... kaj ?ele s fi?kotom, R4 al pa R5.....

 

 

 

:ne vem:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

staremu ga podari?. sej si reku da i??e? avto za M. pa re? da si ga za M kupu. da se je pape? not furu :P

ka pa vem. js sm svojo ?kodo felicijo prodal za 30 ?ukov sam da sm se jo znebil.?eprav je bla vredna ve?. in pol mam ob takih primerih kot je tvoj take pomisleke. kam s takimi garami ko odslu?ijo. lahk ga pa mal porihta?,pa proda?,?e si ga ?e lih ?enkanga dobu.

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.