Skoči na vsebino

M 323F 1.6 16V


slavc

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Imam M 323F 1.6 16V GLX letnik 91, in nikjer ne najdem dovoljene dimenzije gum za navedeni model! Pri nakupu avta knji?ice nisem dobil zraven, na netu pa tudi nisem na?el kak?nih podatkov. Zanima pa me ?e lahko na ta model dam plati??a 195/50/R15 ET35 brez homologacije oz. ?e ne, ali dobim homologacijo za to dimenzijo?

 

Namre? gre za to, da sem tehni?nega dobil brez problemov, mo? v modrem mi je pa zate?il da takih plati?? oz. dimenzij ne smem imet!

 

Hvala za odgovore!

 

Lp slavc

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja imam mazdu 323f 1.5 '95 i imam gore 195/50/15 - bez i?ega; :P

- probaj otići v stanicu za teh. pregled i reci da ti promjene knji?icu; tj. da ti u knji?icu upi?u dimenzije guma koje sad ima? - tj. 15'.. i onda nebi trebal imati nikakvih problema sa :policaj: ili nekim drugim.

neznam kak kod vas ali kod nas to tak (za sad) ide.

 

:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojla!

 

Dimenzija gum je po vsej verjetnosti 185/65-14

 

Lej, glede drugih felten in gum, za vsako spremembo na avtu rabis papir.

 

Kupis feltne za tvoj avto, dobis zraven TUV za tvoj avto in an njem pisejo dimenzije gum, ki jih imas lahko na teh feltnah gor.

 

Policaj ti lahko odredi izredni tehnicni pregled vozila in odvzem tablic na mestu ter kazen v visini 120k SIT.

Ce te ni tole doletelo imas sreco ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.