Skoči na vsebino

popravilo menjalnika


Priporočeno sporočilo

Samo kakor vidim je tukaj na sliki Mazda 5, tam pa je bila 6-ka, pa ?udno se mi zdi 5-ka je novo vozilo pa ?e tak?ne te?ave? :huh:

Mogo?e pa je Avto mehanik pri Mazdi? Ker se mi ?udno zdi da bi to nekdo sam popravljal doma ?e pa je avto pod garancijo!?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo kakor vidim je tukaj na sliki Mazda 5, tam pa je bila 6-ka, pa ?udno se mi zdi 5-ka je novo vozilo pa ?e tak?ne te?ave? :huh:

Mogo?e pa je Avto mehanik pri Mazdi? Ker se mi ?udno zdi da bi to nekdo sam popravljal doma ?e pa je avto pod garancijo!?

 

Jap mehanik pri mazdi je-.--- drga? pa predeluje avte doma..... :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na sliki je mazda 5 popravilo menjalnika:)napaka je bila pri zlaganju ker se je semering poskodoval to ej prvi primer do zdej:)je pa pod garancijo ker avto je imel okol 10000 km:)da se nebomo slabo razumeli delam na mazdi serviser po delu pa doma stimam avte predelave od zunanjosti do spidanja motorja:) uno je pa mazda 6 ja brez armaturke:)

 

Krasno...tale Mazda quality pa je, opazam, cedalje "boljsi". :(

 

naj ti povem da so mazde zelo kvalitetne velikih popravil do zdaj nisem delal se..razen tega menjalnika...edine slabosti so pr mazdi 6 sprednje luci tega se dosti menja mehanskih napak nism se zasledil
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

naj ti povem da so mazde zelo kvalitetne velikih popravil do zdaj nisem delal se..razen tega menjalnika...edine slabosti so pr mazdi 6 sprednje luci tega se dosti menja mehanskih napak nism se zasledil

 

Hmmm, ja, verjetno res, ampak imajo pa celo kopico otroskih bolezni: AGR ventil, ukrivljanje diskov, stalna potreba po mazanju volana, zatikajoc menjalnik...

 

Pa ne me narobe razumeti, z avtom sem sicer zelo zadovoljen, ampak me presenca, da pri Mazdi ob "faceliftu" dolocenih stvari se vedno niso odpravili (vsaj kolikor prebiram mnenja voznikov po tujih forumih).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Mene pa zanima prbli?no kolk bi me pr?lo delo in material(menjava semeringov na odmi?nih gredeh)?

Marko baje da tvoj brat neki ?ramfa :D mi je dal borut njegovo cifro, sam se mi ni oglasil :P

 

Samo semeringe bi menjal ? ?zmeden? in to samo na odmi?ni ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kakor vem ponavadi spusti semering pri razdelilni kapi

 

to?no ta :bravo: aja temo sm pa zato izbral to ker so bli notr ?e neki omenjeni semeringi, pa da neb brezveze nove odpiral

 

Samo semeringe bi menjal ? ?zmeden? in to samo na odmi?ni ? ?zmeden?

 

Kaj je tukaj ?udnega?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to?no ta :bravo: aja temo sm pa zato izbral to ker so bli notr ?e neki omenjeni semeringi, pa da neb brezveze nove odpiral

Kaj je tukaj ?udnega?

 

?e bi manjal semering na osmi?ni kjer je zobati jermen, pol nebi naredu n?.

 

?e pa semering-oring pri razdelilcu v?iga pa je druga stvar.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.