Skoči na vsebino

klima naknadno v ba


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

Guest DANDO1

Danes sem zopet naknadno montiral klimo iz karambolirane v celo v 323f ba .zadeva je takoj zalaufala in zaenkrat tesni.stvar je zelo enostavna, ?e si vsaj malo praktika za ?raufanje.za tehni?no pomo? mi je bil lindi? , ki montira v re?evalna vozila klime.mislim da je eden izmed bolj?ih za te zadeve, sploh ko gre za rabljene zadeve, vse natan?no spolirat...skratka ?e za ba kdo potrebuje pomo? pri klimi,se ve...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem zopet naknadno montiral klimo iz karambolirane v celo v 323f ba .zadeva je takoj zalaufala in zaenkrat tesni.stvar je zelo enostavna, ?e si vsaj malo praktika za ?raufanje.za tehni?no pomo? mi je bil lindi? , ki montira v re?evalna vozila klime.mislim da je eden izmed bolj?ih za te zadeve, sploh ko gre za rabljene zadeve, vse natan?no spolirat...skratka ?e za ba kdo potrebuje pomo? pri klimi,se ve...

 

A bova ?e pri meni to zrihtala?

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest DANDO1

Kar se nakdandnega montiranja klime v BA ti?e, se mi zdi da je ?e najbol zihr kupit BGjko z ?e serijsko klimo, konc zgodbe! :hohoho:

 

Sori za offtopik! :ne vem:

 

ne vem fanti?ki, ne vem, dam j.stran ?e ti vse gladko iz bg pa?e v ba.sem iz bg mnontiral v mx3, pa se je zalomilo mislim da vent. pride na drugi strani, sem pol vse zmetal ven.ba v ba, to gre gladko, ostalo pozabi, razen ?e predeluje?, potem pa?e tudi univerzale, to je A JE TO varianta.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

my ass 100k SIT

 

kompresor

uprajalnik

kondenzator klime

+

ene 10 - 15k SIT za plin + vse povezovalne cevi + jermen + nosilec kompresorja na motorju + delo...

 

Tisti, ki dobi kompletno rabljeno klimo za manj kot 150k SIT ima SRE?O, to da si jo mora sam odmontirat iz drugega avta pa je sploh samoumevno.

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej jest sem mu tud rekel da ?e jo kje najde za 100k naj mi takoj pove....pa da vidmo zdej.

 

No samo ?e pogledamo matr je draga za mazdo, evo ?e nekaj primerkov iz bolhe za druge avtomobile:

http://www.bolha.com/oglas938781

http://www.bolha.com/oglas1547285

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest DANDO1

da vam povem za ba:ventilator za klimo je motor?ek enak, isto konektor, vetrnica namesto 4 ima 5 peres, okvir ventilatorja pa na eni strani pa?e na drugi pa ?e nima? 2 levi roki se da ?isto z enostavnima nosil?koma lepo zmontirat, torej ventilator komot istega kot za hladilnik.Nov kondenzator oz.hladilnik klime je 130.000 sit oz. kopija nova 38.000 sit.Cevi in uparjalnik, kompresor in nosilec in pael. kondenzator-?ip pa original.elektrika je pripravljena v ba ?e tovarni?ko s tipko v kabini.Aja pa ?e ?iostilec-filter pod kolotekom levim, ta pa?e tudi od drugih avtomobilov, npr volvo, saj je samo na objemki.potem pa polnjenje pa gas. skratka, ?e dobi? kliomo tudi od spredaj razbitega avta ni priblem.

Primerjati ceno klime mazde in clia je pa neumnost.v oglasih je delov za clia za v smeti preve? za mazdo je pa druga?e.sam prodajam za ba veliko delov pa vrata, stranski ?pegu, m otor itd ne more? primerjat s ceno delov za clia.kdor si klimo ?eli v ba pa mu je ?al prodajat avta, mislim da je med 100 in 120 tiso? realnost.jaz pa ?e bi jo kupoval bi si rekel tudi ?e je 150 se za 30 ne bom j. po telefonih da bo poletje mimo.Va?no je samo:ne klima mi ne pomeni skoraj ni?,ali pa JA, klima poleti ko ?ge mi pomeni ful ful veliko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.