Skoči na vsebino

Centralni ?alter za el. stekla


Priporočeno sporočilo

Tkole je - ?e kar par mescov mi ne dela ?oferjeva ?ipa pri Mazdi, pa nekako sem dozdej tut brez tega pre?ivel, ?e najve?ja beda je npr. na cestnin, ampak sem itak ?e pred tem izna?el ABC, pa je tut to ok, no zadnji? enkat pa se mi je v nekem pripravljanju vremena na de?, zgodil da je desna (sovoznikova) ?ipa ?e ?la dol, pol od totalno spodnje faze (napovn odprta), pa nikakor ne ve? gor, pol pa sem se raspeezdu in udaru po stikalu (taglavnmu za vse ?ipe) in zadeva od tistga momenta naprej funkcionira, pa za trenutek se je celo prebudila moja ?ipa, ki je takoreko? ?e pol leta v mirovanju, pa sem jo pol takoj nazaj zaprl in zdej jasno spet ne dela! :blink:

 

Pa sem biv pr enmu avto-elektri?arju in je rekel, da mam stikalo za?gano, ker so direktni kontakti in da je pa? zadeva iztro?ena, zdej pa me zanima al se da zadevco nekak ?e po?timat, al je najbol da dobim nov stikal za tele zadevce (po mo?nosti ne ?ist novga, ker pride 60 smukova,), za kar pa sem raj? pol brez vseh ?ip! :P

 

No svetujte mi kej pametnga, kar pa se stikala - rablenga ti?e, ga pa dobim za kak?nih 5 Pre?ernov, tko da to bi blo ?e ok! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tkole je - ?e kar par mescov mi ne dela ?oferjeva ?ipa pri Mazdi, pa nekako sem dozdej tut brez tega pre?ivel, ?e najve?ja beda je npr. na cestnin, ampak sem itak ?e pred tem izna?el ABC, pa je tut to ok, no zadnji? enkat pa se mi je v nekem pripravljanju vremena na de?, zgodil da je desna (sovoznikova) ?ipa ?e ?la dol, pol od totalno spodnje faze (napovn odprta), pa nikakor ne ve? gor, pol pa sem se raspeezdu in udaru po stikalu (taglavnmu za vse ?ipe) in zadeva od tistga momenta naprej funkcionira, pa za trenutek se je celo prebudila moja ?ipa, ki je takoreko? ?e pol leta v mirovanju, pa sem jo pol takoj nazaj zaprl in zdej jasno spet ne dela! :blink:

 

Pa sem biv pr enmu avto-elektri?arju in je rekel, da mam stikalo za?gano, ker so direktni kontakti in da je pa? zadeva iztro?ena, zdej pa me zanima al se da zadevco nekak ?e po?timat, al je najbol da dobim nov stikal za tele zadevce (po mo?nosti ne ?ist novga, ker pride 60 smukova,), za kar pa sem raj? pol brez vseh ?ip! :P

 

No svetujte mi kej pametnga, kar pa se stikala - rablenga ti?e, ga pa dobim za kak?nih 5 Pre?ernov, tko da to bi blo ?e ok! :bravo:

 

ne bo? ga popravu, ko zadeva crkne crkne.sto posto ti je prav svetoval.za 5 tiso? ga pa kar vzemi, ni? ?akat.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom kar staro temo uporabil, da ne bo gu?ve na forumu!

 

A kdo ve kolk me lahk olupjo za menjavo MAN?ETE PRI HOMO - KINETI?NEM ZGLOBU (spredn desn kolo), ker sem opazu da je po?ena in mi je ful olja ?e spustila, pa se zdj ?e en cajt s po?eno vozim, mi je pa mehanik svetoval da naj najhitrej kar je mo?no menjam, ker drga? bo ?el cel zglob, a je to res?! <_<

 

Pa kak?en stro?ek naj bi mi z delom vred zadeva prinesla, ?e kdo ve - tko od oka! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ReDevil ti sporo?im popoldne, sem jest to menjal na prej?nji mazdi pri svetku (takrat kot diske) in mi je ?e man?eto zamenjal. Ja obvezno zameni ker ?e ni masti je sranje - in men je ?el homokineti?ni zglob adijo. Samo mislim da ni tolk drago, tista man?eta pride jurja al dva + mast + delo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega - dubu sem man?eto pr Fermiju za 1.800 SIT oz. 7,5 EURa, zdej pa samo ?e vpra?anje kok bo delo, upam pa da medtem nisem ?e globa "zgulil" do konca, ker sem naredu par 100 km medtemu cajtam! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja poka ?e n? ne, jutr gre pa makina ?e ob 8.00 v pridne roke mojga majstra tlele v Soteski, pa naj jo ?imprej zrihta, sicer najbr? ?e ni tok hudo, ker je lih dons mazda imela supertest na avtocesti, ko je ?la prek 130, pa nam povedu kolk, ampak na?alost mn kot sto ?ez! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

AKTUALA ZADEVA!!! :D

 

Sicer bi loh imel kar temo, MOJE PLEHNATE TE?AVICE! :P

 

Trenutno mi ful uhaja hladilna teko?ina, pa tut ob?asno vidim na tleh neki vodi podobnega, oz. se hitro vidi ?e po barvi da zihr ni olje, pol pa po dolgem cajtu preverim hladilno teko?ino in vidm da mi je ful manjka!

 

Zdej nekdo mi je omenju vodno pumpo, kar pa ni logi?no, ker pol bi se avto ful grel, kar pa se ne, se mi zdi pa mo?no da al mi kake cevi pu??ajo, al pa celo hladilnik, ?eprav je star komi 2 leti??? <_<

 

Se pa spomnem, ko mi je pr golfu crknila pe?ka za gretje, je tut ful vode zginil v momentu, no res pa je da zdej mi gretje dela normalno, pa takrat se mi je tut ful dim vsul v potni?ko kabino, kar se tut zdej ne v tem primeru!

 

NO ?e ma kdo kako idejo, kaj se dogaja stari ma?inci, naj kar z besedo na dan udari! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma grem jutr do mehanika mal pofirbcat, zdej po?as bo itak zgleda tak vreme, da se bom za?el z vlakom vozit do LJ, ker po snegu, mi je pa s tole mazdo, vse prej kot ?uur vozit! <_<

 

Od potencialnih te?av s tole hladilno, me pa najmanj mika, da bi se za?ela le-ta z oljem me?at v ma?ini, kar sem ?e sli?al da se je pr komu zgodil, no kak?no pa je blo pol nadaljevanje, vam je pa najbr? itak ?e jasno! :(

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.