Skoči na vsebino

?ip za M6 SPC CD 136


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni.

Zanima me, ?e ima kdo kak?ne izku?nje s ?ipom za M6 CD 136? Ali se spla?a? Stro?ki? U?inek? Poraba?

Vsem hvala za info. :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni.

Zanima me, ?e ima kdo kak?ne izku?nje s ?ipom za M6 CD 136? Ali se spla?a? Stro?ki? U?inek? Poraba?

Vsem hvala za info. :ne vem:

 

jaz ga nisem dal, zaradi tega ker se veliko vozim po drzavah kjer tankajo cuden dizel...

glede na to, da ze s cistim dizlom bo avto velik bolj kadil, to bi blo smrtonosno za mojega.

 

naj te veseli dejstvo, da mas najbrz vec kot tovarniskih 136 KM (na enem teste so izmerili skoraj 150KM)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz ga nisem dal, zaradi tega ker se veliko vozim po drzavah kjer tankajo cuden dizel...

glede na to, da ze s cistim dizlom bo avto velik bolj kadil, to bi blo smrtonosno za mojega.

 

naj te veseli dejstvo, da mas najbrz vec kot tovarniskih 136 KM (na enem teste so izmerili skoraj 150KM)

 

Jap, na tistem testu so namerili 147,6 KS (tovarni?ki motor) :bravo:

 

Jaz nisem imel ?ipa ampak PowerBox:

- pozna se pri pospe?evanju (kar opazna razlika-vendar je tudi opaznej?a turbo luknja);

- kon?na hitrost (mala razlika-mogo?e 3-5 km/h);

- dimljenje (bistveno bolj zadimi, ko pohodi? plin);

- poraba (ni bistvene razlike-mogo?e kakega pol litra, kar je verjetno posledica podzavestnega priganjanja motorja, ko si glavni, ker ma? "?ipan" avto)!

Moj aftek se ?e kar nekaj ?asa vozi zopet brez PowerBoxa, pa gre kar v redu (po ?tevcu tudi 220 in ve?, ?e je treba :danzoman: )... :policaj:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.