Skoči na vsebino

?e kdo kupi tole razbitinco...


Grega_

Priporočeno sporočilo

..se jest javim, da ?e je le mo?no vzamem klimo seveda ?e dela tako kot je treba. Bi ?e sam vzel cel avto sam ga pred fuc***g blokom ne morem imeti. Pa nekdo mislim da havbo i??e. No pa ?e oglas:

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=989942#

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je pocen, ?eprav zgleda da je bla prevrnjena, se vidi al se pa men zdi da je streha nad sovoznikom pokrivljena :blink:, edini razlog da je ne vzamem je ta da je nimam kam dat, ker pred blokom bi drhal vse po?raufala v eni no?i oz. bi jo mulci razsul v momentu.

Sporo?i kako pa kaj :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( stala prava,avto je dosti bolj razbit kot je na sliki,klime pa nima so se zmotli ko so pisali :ne vem: tako da nebo biznisa,samo zadnji del je keko teko celi,pa motor drugo pa adijo

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda, potem pa zgleda da ni? ne bo :ne vem:

evo cena hladilnika ?e je tisti res fu?, ?eprav za letnik 95

http://www.herkules.si/index.php?productID=17072

 

..glede na to kako je avto zgledal na sliki se je res zdelo da je zelo poceni, ker tale je ?e dooosti dra?ja http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=964628#, pa tud kar usuta. Zanimivo, vidim da pokrov od airbaga ?e ?ipo usuje :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no samo ?e tak gleda? je motor ?e je dobro ohranjen vreden 100k

 

spredaj razbitega avta se pa itaq ne spla?a kupovat zarad klime ker te samo killer pride ve? kot 100k

 

:blink: kdo ti bo za motor dal 100k,ki si se to slisal najvec 50k ce je dober,pa se to moras met sreco,klime pa ni problem prodat za 80k kdaj ces ce bi jo mel,ker klicejo ko pri norcih pa dobeden s foruma,kiler pa ni problem dobit za 45k,ce bi ga ze rabil,ta avto bi dans dobo za 60k pa se mi sploh ne splaca

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hladilnik za f ko ba model dobi? ravno tako pri herkulesu, cena je 38.000, sem sam kupu, kar se ti?e besed ponaredki, konkurenca me boli k., ?isto ni? slab?i ni, ne po kvaliteti ne po merah.material je material.druga?e pa v vednost vsem , na najdi si vnese? herkules, odpre? stran vnese? tip avtomobila in ti vr?e vse kar imajo za ta avto.cene so v redu.je pa nekaj res, nove stvari za japonca nikoli niso in ne bodo stale par tiso? sit, kot nekateri mislijo.pootem si kupi clia, punta, in podobno pa bo? dele kupoval po dva , tri tiso? tolarjev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dando: tole z rezervnimi deli sva se lih v?eraj s kolegom nekaj pri?kala. On ma megana jest pa itak da mazdico in ve? ali manj glih na herkulesu. Za njega pridejo (vodna pumpa + napenjalc + zobat jermen) cca. do 25k, mene pa ?e sem prav nara?unal cca. 45k, sam mi ni niti mal ?al tega denarja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.