Skoči na vsebino

Start button


Marko_mx-3

Priporočeno sporočilo

A kr al kaj?

 

ja gre? v IC-ja kupi? potisbo stikalo(tipka....ima? na razpolago ve? velikosti)

 

Potem pa s problampo pregleda? kje ima? +50(tisti ki ?tarta) in naredi? obvoz preko te tipke(start)

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No upam da se bo sama upogumila in povedala kako in kaj :D

 

Druga?e sem pa dobil nasvet da bi vzel kar od H S2000, naj bi bil 12.000 sit pa ?e osvetlitev ima

 

to si lahko zaj za RD kupi? :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zdajle sem pri?el od lokalnega Raly/Go kart majstra in ima komplet z Ignition klecnim stikalom (nekaj takega kot imam jaz pri ro?ni :D ) in start button oboje pa pritrjeno na alu plati cca 10x10 cm. Cena pa okol 9.000 sit ?e pa je ?e eno klecno za recimo benz pumpo je pa ?e ene par jurjev dra?ji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No na moji mazdici sem se odli?il da si naredim start button in me zanima ?e ima kdo kak?no ugodno varianto. Lahko samo gumb ostalo bom ?e sam zrihtal oz. sej je samo gumb :D

LP!

 

Marko

 

Start button ni le gumb. Lahko pa :)

Imas dve moznosti. Prva in najbolj enostvna je ta, da uporabis gumb (ne stikalo) z dovolj veliko tokovno prepustnostjo. S takim gumbom vzigas podobno kot s kljucem - ga drzis toliko casa, dokler ti ne zalaufa, potem pa spustis).

Druga moznos je pa gumb s podporo elektronike, kot ima npr. Reanlut - pritisnes, spustis in elektronika "kurbla" toliko casa, dokler motor ne zalaufa, potem pa spusti.

 

In kako zelis narediti? Bi kljuc se vedno uporabil za "kontakt"? Ali zelis narediti "lahko ukradljiv avto" :D ?

LP Lenuh007

m3cw8.jpg

wrcwn2.jpg

slobg8.jpg

9526mg9.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

posnames en zenski glas, ki rece "prepare for take off" :)

 

 

:D:D:D:D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Engine start gumb od S2000 ima osvetlitev. V mojem avtu je vgrajen ze kaksnih 5 let.

Osvetlitev se prizge ko se da kontakt in ugasne ko motor zalaufa. Med voznjo nima kaj svetit.

 

Jaz bom 100% dal tega noter. Mo zrihta kdo za pameten ke? ??

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.