Skoči na vsebino

koncerti


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Pri?el sem na idejo in odprl temo koncerti. Vsi tu pa tam obi??emo kak?en koncert. Nekateri so super, drugi manj, nek vtis pa zmeraj ostane in je lahko zanimiv tudi za druge.

Sam sem bil v zadnjem ?asu na kar nekaj koncertih, predvsem v Kri?ankah. V?eraj?nji nastop Tonyja Cetinskega je bil odli?en. Tony kot Tony, totalen ?urer, spremljevalni bend pa je imel :rispekt: . Odli?en sound, veliko, veliko bolj?i kot je na plo??ah, ogromno energije, kar se ne zgodi vsaki?. Za gosta je imel Akija (Parni valjak) in Nino Badri?. Oba sta bila super in ?lovek ima ob?utek, kot da se Aki sploh ne more postarati... Koncert je trajal brez odmora 2 uri in pol, Tony pa je v tem ?asu odpel vse svoje velike hite, tako, da za kaj drugega sploh ni bilo ve? ?asa.

Da skraj?am: veliko smo peli, plesali, skakali :danzoman: , po koncertu pa ?e malo ven. Posledica: Danes sem skurjen, hripav, ma?kast in popolnoma nezainteresiran za delo :hohoho: Ja, em?o se pozna :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri?el sem na idejo in odprl temo koncerti. Vsi tu pa tam obi??emo kak?en koncert. Nekateri so super, drugi manj, nek vtis pa zmeraj ostane in je lahko zanimiv tudi za druge.

Sam sem bil v zadnjem ?asu na kar nekaj koncertih, predvsem v Kri?ankah. V?eraj?nji nastop Tonyja Cetinskega je bil odli?en. Tony kot Tony, totalen ?urer, spremljevalni bend pa je imel :rispekt: . Odli?en sound, veliko, veliko bolj?i kot je na plo??ah, ogromno energije, kar se ne zgodi vsaki?. Za gosta je imel Akija (Parni valjak) in Nino Badri?. Oba sta bila super in ?lovek ima ob?utek, kot da se Aki sploh ne more postarati... Koncert je trajal brez odmora 2 uri in pol, Tony pa je v tem ?asu odpel vse svoje velike hite, tako, da za kaj drugega sploh ni bilo ve? ?asa.

Da skraj?am: veliko smo peli, plesali, skakali :danzoman: , po koncertu pa ?e malo ven. Posledica: Danes sem skurjen, hripav, ma?kast in popolnoma nezainteresiran za delo :hohoho: Ja, em?o se pozna :hohoho:

 

 

Jap.... u?eraj bla res nora energija na koncertu... slu?ajno sem se zna?el ob kri?ankah.... in malo poslu?al... folk je bil ?ist nor.... super feeling.....

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh, koncerti...........do sedaj sem jih obiskal verjetno ?e kakih 50.

 

Najbolj pa so mi ostali v spominu:

 

-Iron Maiden (Izola)

-Helloween (Udine, Ljubljana)

-Angra (Treviso) :bravo:

-Gibonni (LJ.-Kri?anke)

-Dokken

-Dream theater :rispekt:

 

letos pa imam namen videt ?e W.A.S.P-e v Mariboru :punk:

 

Drga? pa si ?elim neko? videt ?e Rush in Ozzy-ja!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem mislil iti na cetinskega vceri, sam ni znesl

 

hodim na velik koncertov, ampak najbolj v spominu sta ostala

 

Metallica

Steve Vai

 

se strinjam z madmaxom, da so Dream Theater v LJ (lani) kar razturali

 

edit: popravil sem malo mojo slovenscino :punk:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem mislil iti na cetinskega vceri, sam ni znesl

 

hodim na velik koncertov, ampak najbolj v spominu sta ostala

 

Metallica

Steve Vai

 

se strinjam z madmaxom, da so Dream Theater v LJ (lani) kar razturali

 

edit: popravil sem malo mojo slovenscino :punk:

 

-tudi meni ta dva,plus Dream Theater,Yes-i in Queensryche ter Van Halen v Avstriji. :rispekt:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oh, tudi jaz sem ?e ogromno denarja zmetal za koncerte. Da se malo pohvalim:

- Guns N' Roses, Faith No More, Soundgarden (Budimpe?ta)

- Slayer, Biohazard, Cradle Of Filth (M?nchen)

- Tool (Dunaj)

- A Perfect Circle (Dunaj)

- Mr. Bungle (Milano)

- Faith No More, Living Color, Rage Against The Machine, Pearl Jam, Rammstein, Biohazard, Vans Tour (Public Enemy, Mitsuri, Metallica, Fantômas, Korn, ... (Ljubljana)

- Siddharta, Big Foot Mama, Zakloni??e prepeva, Sre?na Mladina, ... po Sloveniji

- najbr? sem ?e kaj pozabil :bravo::P

 

najbolj so me ganili: Tool, RATM, Mr. Bungle

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

Mene pa zanima ?e je ?e kdo zainteresiran za tole: http://www.koncerti.net/k_concerts/viewConcert/332

 

Jaz bi jih namre? zelooo rad videl, edino mal glupo mi je samemu tja lazit, tako da...... :ne vem:

 

Waw,to pa bo pravi koncert. :rispekt:

Sam sem jih gledal ?e davnega.........leta(prav tako so bili v Milanu).

Ti novi progresiv bandi jih imajo itak vsi za vzornike.

Kar pojdi na koncert.Toplo priporo?am. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.