Skoči na vsebino

zadnje lu?i mx5 mk1


mazdohist

Priporočeno sporočilo

Resno razmisljam o menjavi zadnjih lu?i pri svojem mlin?ku!!

pa me ne interisera da bi dav not leksuske je mav mem!!!! :blink::blink:

 

najbol se mi dopade menjava komplet lamp od drugega vozila pa me zanima ?e ima kdo ?e kake podobne isku?nje??? kake lu?i bi najbolje pasale notri???

Kako je z homoligacijo???

 

hvala za pomo???

lp

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Za to zadevo bi moral kontaktirati ZUPovca z nickom URO?BE, ki je dal na CRX zadnje lu?i od S2000.

Kako se je lotil sicer ne vem to?no ampak kolikor mi je znano je vzel v roke fleksarco, izrezal luknjo ter potem vse predelal, da je lu? lepo pasala notri. Predvsem je pomembno, da je zadeva narejena NATAN?NO, da ne stoji ena lu? naravnost druga je pa popolnoma zamaknjena. Kak?en klepar bi znal pomagati. ;) ?e najbolje, da njega kontaktira? ti bo povedal kako je naredil in kako je s papirj. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.