Skoči na vsebino

Avtocenter serbinek


BOBI

Priporočeno sporočilo

<_< danes sem bil zelo razocaran s strani prodajalca pri serbineku v mb,sem za hec sel vprasat za novi kiler za mazdo 323f 2.0-v6,pa mi rece mislite 16v,jaz pa ne v6,pa on spet mislite 16 ventilov,pa jaz recem ne 6 cilindrov on pa ?zmeden? pa rece da gre pogledat v racunalinik,in potem pride in mi pove da imajo podatke za te f-ke samo za 1.5 in 1.8 motorje da mu naj prometno prinesem da bo preveril,kaj to je,mislim da nadaljni komentar ni potreben.............

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< danes sem bil zelo razocaran s strani prodajalca pri serbineku v mb,sem za hec sel vprasat za novi kiler za mazdo 323f 2.0-v6,pa mi rece mislite 16v,jaz pa ne v6,pa on spet mislite 16 ventilov,pa jaz recem ne 6 cilindrov on pa ?zmeden? pa rece da gre pogledat v racunalinik,in potem pride in mi pove da imajo podatke za te f-ke samo za 1.5 in 1.8 motorje da mu naj prometno prinesem da bo preveril,kaj to je,mislim da nadaljni komentar ni potreben.............

 

hmm... ?pot in sramota za Mazda znamko, da lahko taki idioti delajo na servisih.... ko osnovnih modelov avta ne pozna... pismo ... pa ko bi bil to model avta iz od pred 30 let... al pa 20.. bi ?e razumel... ?zmeden?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo mi graja ?erbineke?? :D He,he...no jaz mam tud podobne izku?nje,ko me je prodajalec sku?al prepri?ati,da ima faceliftan Premacy smerokaze ob strani in ne v samem ?arometu;verjel,mi je komaj,ko sem ga zvlekel ven in mu pokazal,da je ob strani pozicija. Saj drga? so nekateri zaposleni kar ok tam :bravo:

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja saj z njihovim glavnim mehanikom mam same dobre izkusnje,mi marsikaj zastonj pogledajo kar bi moral placat,samo ta prodajalec me je danes malo presenetil

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< za te f-ke samo za 1.5 in 1.8 motorje

 

Men se zdi, pa da glih motorja 1.8 v tej generaciji pri nas prakti?no da ni, tko da je o?itno zelo razgledan, ?e ni poznal motorja 2.0 V6 - 24V! ?udno da ti ni predlagu, da ti pa? montirajo unga za 16 ventilca, medtem ko za preostalih 8v, pa se znajd po svoje! :ne vem: :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 mesecev kasneje...

Men se zdi, pa da glih motorja 1.8 v tej generaciji pri nas prakti?no da ni, tko da je o?itno zelo razgledan, ?e ni poznal motorja 2.0 V6 - 24V! ?udno da ti ni predlagu, da ti pa? montirajo unga za 16 ventilca, medtem ko za preostalih 8v, pa se znajd po svoje! :ne vem: :P

 

He he.... :hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.