Skoči na vsebino

nadgradnja grelca v mazdi 5


Priporočeno sporočilo

zanima me ali je ?e kdo vgradil uro ali daljinec v mazdo 5, ker vem da je v mazdi 5 vgrajen grelec drugega proizvajalca kot pri ostalih mazdah -tam je vgrajen webasto grelec in ga je mogo?e nadgraditi pri serviserjih Webasto in ni potrebno,da je ravno na mazdinem servisu, saj se vgrajuje Webasto za prvo vgradnjo in garancija velja ?etudi ni vgrajen na mazdi ,to omogo?a nova evropska zakonodaja ,po kateri mora mazda priznati garancijo za del kateri je bil vgrajen del pa ?eprav na drugem servisu npr fiatu , del kateri se vgrajuje pa mora biti tak kot ga vgrajuje mazda in mora garancilo priznati tudi mazda ?eprav ni bil vgrajen na mazdinem servisu, s to evropsko zakonodajo je prepre?en monopol servisov,saj si prej moral v ?asu garancije samo pri njih ?e nisi ?elel ,da ti garancija preneha,

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, da so dali predgrelec od drugega proizvajalca (a mogo?e ve? od katerega?), ker kakor je meni znano je webasto najbolj renomiran proizvajalec teh re?i za osebna vozila. :ne vem:

 

Jaz sem za ?estko ?el direkt na Webasto (cesta dveh smetarjev), ker se pri zastopniku la?je pogovarja? za ceno, kot pa pri ostalih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vgrajen ima grelec prav tako priznanega proizvajalca EBERSPAECHER,kateri je bolj znan po vgradnjah v avtodomih,vgrajuje pa jo pri nas podjetje BEJA d.o.o. lj-?martno,tel, 362 57 77,fantje na servisu so zelo prijazni,vendar pa me je odvrnila cena katero pa sem prepri?an ,da diktira Mazda -cca 290.000,kar je ob?utno preve?. na webastu pa ponujajo svoj grelec za 360.000 SIT kar je pa sploh absurd,

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanima me ali je ?e kdo vgradil uro ali daljinec v mazdo 5, ker vem da je v mazdi 5 vgrajen grelec drugega proizvajalca kot pri ostalih mazdah -tam je vgrajen webasto grelec in ga je mogo?e nadgraditi pri serviserjih Webasto in ni potrebno,da je ravno na mazdinem servisu, saj se vgrajuje Webasto za prvo vgradnjo in garancija velja ?etudi ni vgrajen na mazdi ,to omogo?a nova evropska zakonodaja ,po kateri mora mazda priznati garancijo za del kateri je bil vgrajen del pa ?eprav na drugem servisu npr fiatu , del kateri se vgrajuje pa mora biti tak kot ga vgrajuje mazda in mora garancilo priznati tudi mazda ?eprav ni bil vgrajen na mazdinem servisu, s to evropsko zakonodajo je prepre?en monopol servisov,saj si prej moral v ?asu garancije samo pri njih ?e nisi ?elel ,da ti garancija preneha,

 

 

V moji 5 GT 143 imam nadgradnjo ?e vgrajenega grelca. V petke vgrajujejo osnovo, proizvajalca Ebenspecher. Meni deluje odli?no in mi ni ?al denarja - le prave zime NI. Ndagranjo so mi izvedli v INTERCLASU. Ima? dve opciji in sicer z daljinecm, ki je bistvno dra?ja ali s tajmerjem, ki ga lahko programira? za tri dni v tednu.

 

lp karlo

 

V moji 5 GT 143 imam nadgradnjo ?e vgrajenega grelca. V petke vgrajujejo osnovo, proizvajalca Ebenspecher. Meni deluje odli?no in mi ni ?al denarja - le prave zime NI. Ndagranjo so mi izvedli v INTERCLASU. Ima? dve opciji in sicer z daljinecm, ki je bistvno dra?ja ali s tajmerjem, ki ga lahko programira? za tri dni v tednu.

 

lp karlo

 

 

preveri ceno pri Interclasu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede na moje poizvedovanje po razli?nih servisih sem pri?el do spoznanja ,da je v Mazdo 5 vgrajen grelec kateremu ni pomo?i,kar se ti?e nadgradnje, njegova zapletenost ,pa? presega znanje mazdinih serviserjev v Sloveniji,ne vem kako je v tujini,ali ima kdo izku?nje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.