Skoči na vsebino

Stajling MX5ke


ReDevil

Priporočeno sporočilo

nope,..en na pol podrt avto,..mogo?e je biu pa point teh lu?k da so pleh skp dr?ale? :ne vem:

 

 

@Allyssa hvala za info zaj vsaj vem zakaj mi je dav devil plavo neonko pod vozom!!!! :hohoho:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 123
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ne loh re?m da so mi spredne (dvi?ne lu?i) iz dneva v dan bl v?e?! :P

 

Loh zamenam edin tamale, da bi mev not komplet lu?i, ne sam pozicijo in ?migovce! :ljubezen:

 

Z valarji tut ne mislm pretiravat, da nav zgledal kokr kak Zetor - glavni na vasi, kar pa si ne ?elim preve?! :ne vem:

 

Odbija?i, pragi, krilo in ostala ?ara pa jasno mora bit! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

po mojem mnenju naj bi miata bila nekaj takega kar so si v osnovi zamislili...

 

tako da na mojo ne gre gor nobena druga plastika kot orig. oz. verjetno nic, ker nocem izgleda kot bi usel iz NFS underground-XX.

 

Avto lep naredijo detajli, malenkosti visjega kakovostnega razreda ki avto pomladijo in mu dajo vizualno vecjo vrednost.

 

Treba je pa nujno pod:

a) spustit nisem se odlocil ali 5 ali 3,5 cm (ovisn od felten)

B) gume felge ne vecje od 16, pa distancnike po poterbi (jaz jih bom dal)

c) hard-top, temna stekla :bravo: (ce se bomo kaj po AC vozil)

d) roll-bar bolj zarad varnosti kot izgleda (kak mobikrog)

 

 

btw: bom pa par slikc od enih enostavnih-ne exttremnih bodiKIT-ov poiskal en dan pa prlepu.

Temno je lepO -> www.perimund.com
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mare kva pa varstvo osebnih podatkov pa to! :ne vem:

 

Le glej da ne bo? pr?u pred preiskovalnga sodnika - po vezah! <_<:hohoho:

 

No Perimund, ti pa kake slike gor po?, ker jz grem vrjetn u kratkem delat zadn spojler, u planu mam tut volan po naro?ilu in ?e par malenkosti! :bravo:

 

Volan naj bi mi naredu en kolega od majstra s foruma - Sishija - 323F, ko dela s kovino oz. rostfrejem, pa mi loh nardi volan po ?elji in dost pocen, pol se ga pa sam ?e oble?e u usne pa bo specjalka! :ljubezen:

 

A ma kdo kake predloge ka?n dizajn naj nardim, no drga? pa sm mev u planu zgori odrezanga - tko neki spe?jl! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mare kva pa varstvo osebnih podatkov pa to! :ne vem:

 

Le glej da ne bo? pr?u pred preiskovalnga sodnika - po vezah! <_<:hohoho:

 

No Perimund, ti pa kake slike gor po?, ker jz grem vrjetn u kratkem delat zadn spojler, u planu mam tut volan po naro?ilu in ?e par malenkosti! :bravo:

 

Volan naj bi mi naredu en kolega od majstra s foruma - Sishija - 323F, ko dela s kovino oz. rostfrejem, pa mi loh nardi volan po ?elji in dost pocen, pol se ga pa sam ?e oble?e u usne pa bo specjalka! :ljubezen:

 

A ma kdo kake predloge ka?n dizajn naj nardim, no drga? pa sm mev u planu zgori odrezanga - tko neki spe?jl! B)

 

 

sej nisem tvojega naslova izdal :D

 

 

Raje naj bo spodaj odrezan, bo? la?je v avto lezel, zgoraj ti ni? ne nuca

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wildcat, avto niti slu?ajno ne bo classic, ker me to niti mav ne mika, ker takih je ?e itak velik, ?elim si da zgleda res tko da bo uau, konc koncov nekterim itak nav u?e?, ampak kaj ?mo, hvalabogu so okusi zlo razli?ni! :D

 

Ja ko go po?timana, pa komot! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no sicer niti prej ni bil voz stock je kar nekaj stvari pomenjanih na njej!!!! :P

 

tak da koker jaz boruta poznam nebo take pustu ampak bo sev v skrajnosti kar pa je tudi prav!!!! :ouje:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Mav razmi?lam da bi popaplajtze menju in sicer ena od varjant je tut kej tacga, k itak gre pol ?e h kleparju in li?arju nakonc, no pa narjen je zlo nahitr, da nav kdo preve? zgro?en, pa popaplajtz niso "zakitane" tko da ?e to kvar izgled, ampak mogo?e bi u realnosti celo dobr zgledal! :blink::D

post-342-1178777045.jpg

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm jz bi rd neki spe?jl in pa z neprevelkmi stro?ki, kleparija bo pa itak nakonc tut okol havbe, tko da za letos bo ?e tak kot je, edin nism gorak da voz preve? zastarev deluje, na une NB lu?i tut mi niso nevemkva, k jih majo usi, ho?m neki XY! :ne vem:

 

Mare: La Storia so lu?i! ;)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm kar se tice menjave sprednjih luci gor esdejo ko ata na mamo lucke od tanove celice mam tud slike sam jih moram najdet pa prvo kot prvo na svoj comp pridet!!!! :P

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.