Skoči na vsebino

Stajling MX5ke


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 123
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Od na?e Wildcat Mx-5-ka je tud huda :bravo: ?e si jo ?e videl?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tele meni sploh ne potegnejo, od ATH 3.gen je ?e kar no srebrna pa sploh ne

 

Dobr men je tud srebrna u?e?na ampak rde?a je pa itak najlep?a :P:hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Helou ?uligoj, kon?no si pr?u na forum! :bravo:

 

Dobre slikce si prlimu! <_<

 

Zdej je sam ?e treba najprej sklopko (baj Mare) po?timat, ker dans sm biv na Bledu, pa zdele u Lublan, pa jutr ?e do Loke sko?m, pol pa naj po?as (zrd mene) dokon?no guzne, itak sm ?e dele potujo?a ovira in je ?tart katastrofa - vse ostalo pa tut! <_<:(

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam en zanimiv kwe??n, kako lahk kdo razmi?lja o stylingu, ?e ?e za vzdr?evanje ni dost $$$ ? ?zmeden?

Pa brez zamere, samo resno se spra?ujem. :huh:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, zdej ne vem odkod tako vpra?anje! :ne vem:

 

Npr ?e sodmo po F mazdi, ki sem jo vozu skor 3 leta, se mi zdi da je bla vse prej kot pojem avta, kjer ni blo fedra za vzdr?evanje in je ?lo tut nekaj se nardit glede stajlinga, al se mogo?e motim! :whatever:

 

Trenutno mam ful finan?nih izdatkov za naprej in za nazaj (ne samo v vezi z aktualnim avtom), pa mam kljub temu menjanje sklopke in le?aja v igri, tko da iz tega spet ne morem doumet, kje je spet tle razvidno da ni ke?a za vzdr?evanje itd.??? Sicer pa kaj sploh pomen vzdr?evanje avta, ker jz to nekak ?tekam, da ne izgleda zapu??en - tak da ga ?e na odpad neb đabe vzel! B)

 

Sicer pa ni tema kok ma kdo ?esa in ?esa nima in kdaj bo mev, pa? pa i??m konstruktivne ideje kaj narest na stroju! :angry:;)

 

No dost o tem, pa ?e tako ali tako imam v planu delat na avtu: korak po korak in ne vse naenkat, sploh pa nism gorak najet kake krede, pol pa komi ?vet in ne met za benz, avto pa da se (v gara?i ko po?iva) sveti ko v risanki! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, zdej ne vem odkod tako vpra?anje! :ne vem:

 

Npr ?e sodmo po F mazdi, ki sem jo vozu skor 3 leta, se mi zdi da je bla vse prej kot pojem avta, kjer ni blo fedra za vzdr?evanje in je ?lo tut nekaj se nardit glede stajlinga, al se mogo?e motim! :whatever:

 

Trenutno mam ful finan?nih izdatkov za naprej in za nazaj (ne samo v vezi z aktualnim avtom), pa mam kljub temu menjanje sklopke in le?aja v igri, tko da iz tega spet ne morem doumet, kje je spet tle razvidno da ni ke?a za vzdr?evanje itd.??? Sicer pa kaj sploh pomen vzdr?evanje avta, ker jz to nekak ?tekam, da ne izgleda zapu??en - tak da ga ?e na odpad neb đabe vzel! B)

 

Sicer pa ni tema kok ma kdo ?esa in ?esa nima in kdaj bo mev, pa? pa i??m konstruktivne ideje kaj narest na stroju! :angry:;)

 

No dost o tem, pa ?e tako ali tako imam v planu delat na avtu: korak po korak in ne vse naenkat, sploh pa nism gorak najet kake krede, pol pa komi ?vet in ne met za benz, avto pa da se (v gara?i ko po?iva) sveti ko v risanki! :danzoman:

 

Lej ne razumem, pol tega kar si napisal, samo ti bom bol po doma?e razlo?il moje vpra?anje.

?para se povsod, samo pa so stvari pri katerih se na da in ne sme ?parat, to da se vozi? z slabim le?ajem ila lahko tudi posledice drugje, pravzako sklopka, ko drsi se segrava in slejkoprej se pregreje vztrajnik, kar pa za sabo potegne ?e odpoved semeringa na glavni gredi, tako da ker bo? pa? dal gor drugo lamelo (sicer sinterjevo :( ), ko?are verjetno ne misli? menjat(je pa pravtako pregreta in ne daje ve? enake sile na lamelo ko spusti? sklopko), si naredil stro?ek in nisi ni? pri?paral, lahko pa ti vse to deluje ok, pa ti spusti semering in na lamelo pride olje in potem si spet pe?, in dela? vse okrog sebe krive, najve?ji krivec si pa sam, negelede da nisi sam menjal, si pa ti povedal kaj ho?e? da ti mehanik zamenja.

Ker bo? v naslenje pol leta ali (mo?no upam) kasneje, spet jemal dol menjalnik in menjal lamelo, ko?aro in potisni le?aj, verjetno pa tudi semering. Tako da s tem ne pri?para? popolnoma ni?, kaj ti nuca pol oh in sploh stajling, ?e ti stoji avo za cesto al pa doma ?

 

 

?iveli "polovi?arski" mehaniki, ki si z razmi?ljanjem uporabnikov vozil, tako zagarantirajo ?e ve? dela. :jupiii:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej ne razumem, pol tega kar si napisal, samo ti bom bol po doma?e razlo?il moje vpra?anje.

?para se povsod, samo pa so stvari pri katerih se na da in ne sme ?parat, to da se vozi? z slabim le?ajem ila lahko tudi posledice drugje, pravzako sklopka, ko drsi se segrava in slejkoprej se pregreje vztrajnik, kar pa za sabo potegne ?e odpoved semeringa na glavni gredi, tako da ker bo? pa? dal gor drugo lamelo (sicer sinterjevo :( ), ko?are verjetno ne misli? menjat(je pa pravtako pregreta in ne daje ve? enake sile na lamelo ko spusti? sklopko), si naredil stro?ek in nisi ni? pri?paral, lahko pa ti vse to deluje ok, pa ti spusti semering in na lamelo pride olje in potem si spet pe?, in dela? vse okrog sebe krive, najve?ji krivec si pa sam, negelede da nisi sam menjal, si pa ti povedal kaj ho?e? da ti mehanik zamenja.

Ker bo? v naslenje pol leta ali (mo?no upam) kasneje, spet jemal dol menjalnik in menjal lamelo, ko?aro in potisni le?aj, verjetno pa tudi semering. Tako da s tem ne pri?para? popolnoma ni?, kaj ti nuca pol oh in sploh stajling, ?e ti stoji avo za cesto al pa doma ?

?iveli "polovi?arski" mehaniki, ki si z razmi?ljanjem uporabnikov vozil, tako zagarantirajo ?e ve? dela. :jupiii:

 

 

lahko pa da ni tako. on pac cuti da je sklopka v *** in ko bo razdru bo vidu stvari kaj pa kako so.. lahko da ni tok hudo ane?lahko pa da v mislih ma...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, jz sm itak ve?ni optimist, pa to pomen da upanje umira zadnje, tko da ne gledam ?rnogledo kva vse bo ?e navrst (ko bo ?e bo), ampak lepo pooooo?asi! Va?n da se neki dogaja! <_<:P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klele se bom pa kar z Ayvaryem strinjal saj poznate tisto reklo, ki pravi da nismo tako bogati, da bi kupovali poceni.

 

In to se lahko v prenesenem pomenu prenese tudi na servisiranje, kjer je v vsakem primeru bolje, da zadevo popravi? oreng in ne samo tolk da je, ker na koncu je tak poseg lahko precej dra?ji saj potegne za sabo druge zadeve, ki jih ob pravilnem servisiranju sigurno ne bi bilo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

faaaaaaaaaak,..kaj use eni navle?ejo na avto,..na konc zgleda k neposre?ena novoletna jelka :blink:

neki cajta nazaj sm na bencinski sre?ala enga k je meu eno ?udo od lu?i pod avtom in je dejansko spreminju barve,..pa ?e bi ga sre?ala decembra se ?e neb ?udla ?zmeden?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

faaaaaaaaaak,..kaj use eni navle?ejo na avto,..na konc zgleda k neposre?ena novoletna jelka :blink:

neki cajta nazaj sm na bencinski sre?ala enga k je meu eno ?udo od lu?i pod avtom in je dejansko spreminju barve,..pa ?e bi ga sre?ala decembra se ?e neb ?udla ?zmeden?

 

A je biv slu?ajno megan kupe, rde?e barve, ker pol bi mi biv loh nekak znan, ?eprov pa res da ma ?e pov leta novga lastnika! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je biv slu?ajno megan kupe, rde?e barve, ker pol bi mi biv loh nekak znan, ?eprov pa res da ma ?e pov leta novga lastnika! :D

 

 

nope,..en na pol podrt avto,..mogo?e je biu pa point teh lu?k da so pleh skp dr?ale? :ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.